Państwo: Hiszpania - Costa Brava Region: Miasto: Barcelona Transport: samolot
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: Zakwaterowanie: hotel

CENA 2000 PLN /os.

ZAWIERA:

  • Bilety lotnicze Wrocław-Girona Wrocław 

Mały bagaż podręczny ( 40x 20 x 25 cm)

  • Transfery lotnisko –Hotel-lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu 3* w Calella lub Blanes - blisko plaży, pokoje dwuosobowe 
  • Wyżywienie - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
  • Ubezpieczenie Kl i NNW oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG i Turystyczny Fundusz Pomocowy 

 

Dodatkowo płatne:

 

Możliwość zakupienia bagażu rejestrowego o wadze do 10 kg - oddawany do luku samolotu - 180zł -opcjonalnie

Bilety komunikacji publicznej na Costa Brava i w Barcelonie

 

Opłata za lokalnych przewodników -200 € za 5 godzinne zwiedzanie za grupe niezależnie od ilości osób

Bilet na mecz FC BARCELONY na Stadionie Olimpijskim- od 110€ w zależności od kategorii i miejsca na Stadionie 

WEEKEND NA COSTA BRAVA

(sobota-wtorek)+ 

mecz FC Barcelony z Lewandowskim w składzie

 

1 dzień:

WYLOT Z WROCŁAWIA w soboty o 05.45  PRZYLOT DO GIRONY- o 08.15

LOT POWROTNY Z GIRONA  we wtorki o 21.30

TRANSFER DO HOTELU 3 *na Costa Brava, blisko plaży

ZAKWATEROWANIE OD 14.00, czas wolny

Obiadokolacja

2 dzień: Po śniadaniu możliwość wynajecia lokalnego przewodnika i przejazd kolejką podmiejską do centrum Barcelony( czas przejazdu 60 minut)- zwiedzanie Barcelony i w godzinach popołudniowych mecz FC Barcelony na Stadionie Olimpijskim (Camp Nou jest w remoncie), powrót do hotelu , obiadokolacja

3 dzień: po śniadaniu czas wolny, plażowanie, spacery po okolicy lub wynajecie rowerów, wieczorem obiadokolacja

4 dzień: po sniadaniu wykwaterowanie, czas wolny i popołudniu transfer na lotnisko Girona, odlot o 21.30, przylot do Wrocławia o 23.59

możliwa wycieczka z loklanym przewodnikiem po Barcelonie  - płatna u przewodnika 200€ za ok. 7- godzinne zwiedzanie stolicy Katalonii  - niezależnie od ilości uczestników 

Bilety na mecze FC Barcelona od 110€  

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy na mecze, skoki narciarskie, wyścigi Formuły 1

Jesteśmy organizatorem wyjazdów na imprezy sportowe od 14 lat. Dla fanów piłki nożnej, jak i innych dyscyplin sportu oferujemy pakiety turystyczne, zawierające noclegi, przeloty, wyżywienie i bilety na zawody sportowe. Mogą to być spotkania Ligi Mistrzów, rozgrywane zagranicą mecze reprezentacji Polski, zawody z udziałem naszych mistrzowskich skoczków czy też wyścigi na torach Formuły 1. Przy czym na te wydarzenia nie sprzedajemy samych biletów.

Zapewniamy wycieczki do różnych miast Europy, zwiedzanie stadionów i niezapomniane emocje na meczu, konkursie skoków narciarskich czy też trybunach torów F1. Zapraszamy zarówno turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Wyjazdy na imprezy sportowe stanowią ciekawe dopełnienie naszej oferty obejmującej m.in. krajowe i zagraniczne imprezy integracyjne oraz wycieczki szkolne i pielgrzymki.

Mecze różnej rangi

Nasi klienci mogą liczyć przede wszystkim na zróżnicowaną ofertę. Proponujemy zarówno wyjazd zagraniczny na indywidualny mecz, jak i możliwość zobaczenia meczu + zwiedzanie konkretnego miejsca. Zapewnimy Państwu m.in. możliwość obejrzenia z trybun meczów Ligi Mistrzów, jak i indywidualnych spotkań ligowych rozgrywanych o puchar kraju, np. Anglii.

Kibicuj z trybun naszym reprezentacjom!

Bilety Ligi Mistrzów czy innych klubowych spotkań to jednak nie całość naszej oferty. Warto zastanowić się nad wyjazdem zagranicznym, by także móc na żywo widzieć rosnącą w siłę reprezentację biało-czerwonych w piłce nożnej. Szczególnie teraz, gdy już w tym roku odbywają się pierwsze spotkania z udziałem naszego zespołu, który walczyć będzie o przejście eliminacji do EURO 2020. Wobec tego zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów na mecze, przygotowanej pod kątem najbliższych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W ramach podróży z naszym biurem zapewniamy bilety na mecze reprezentacji Polski i innych zespołów biorących udział w tym wydarzeniu. Za naszych piłkarzy mocno trzymamy kciuki, aby mogli uczestniczyć w tej imprezie jak najdłużej.

Natomiast już we wrześniu mnóstwo emocji czeka fanów siatkówki. Aktualni mistrzowie świata – zespół polskich siatkarzy zawalczy tym razem o tytuł mistrza Europy. Mecze w tym pucharze odbywać się będą we Francji, Belgii, Holandii i na Słowenii. Korzystając z oferty naszego biura podróży, mogą być Państwo świadkami kolejnego olbrzymiego sukcesu naszych siatkarzy, czego im mocno życzymy. Organizujemy wyjazd na paryski finał tego wydarzenia z nadzieją, że będzie to święto biało-czerwonych.

W przypadku pytań o tę lub inną część naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Zapewniamy pomoc w wyborze czegoś zarówno dla fanów hiszpańskiego, jak i brytyjskiego, czy też włoskiego futbolu, a przede wszystkim fanów naszej reprezentacji czy to w piłce nożnej czy też w piłce siatkowej.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu