Początki działalności Biurap Kos sięgają 2001 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Tomasz Kunasiewicz.

Kos to agencja turystyczna, której specjalizacja obejmuje imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm, a także organizację pielgrzymek samolotem do Hiszpanii i Portugalii oraz autokarem na Litwę. Oferta obejmuje również liczne wycieczki objazdowe po Europie. Zorganizujemy wczasy w Hiszpanii (wycieczki do Costa Bravy i Costa del Sol), w Chorwacji (Riwiera Zadarska), stosunkowo tanie wycieczki do Londynu, Rzymu oraz Barcelony. Mamy także przygotowaną ofertę biletów na Ligę MistrzówSamolotem z Wrocławia polecicie również na wyścig Formuły 1 i mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?


1. POSIADAMY

  • zezwolenie Wojewody Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych 217/43/02/2004
  • gwarancję ubezpieczeniową OC firmy ERV (niemiecka firma ubezpieczeniowa na rynku polskim, specjalizująca się w ubezpieczeniach turystycznych).


2. PODRÓŻE Z NAMI TO GWARANCJA BEZPIECZNEGO POWROTU

  • Decydując się na zakup oferowanych przez nas wyjazdów na wczasy lub wycieczki samolotowe, zawsze macie Państwo pewność bezproblemowego powrotu z wakacji. Nasze biuro organizując wyjazdy korzysta z przelotów tanich linii lotniczych (np. Ryanair, Wizzair). Każdy nasz klient w momencie dokonywania wpłaty otrzymuje od nas swój bilet lotniczy oraz będące dowodem dokonania przedpłaty za noclegi w hotelach - vouchery podróżne.


3. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO i PROFESJONALNA OBSŁUGA

  • Staramy się, aby Wasz urlop był wyjątkowy i dopracowujemy każdy szczegół Waszego wyjazdu
  • Podczas organizacji wyjazdu za granicą zawsze ściśle współpracujemy ze Stowarzyszeniem Pilotów Wycieczek Zagranicznych, dzięki czemu decydując się na odbycie podróży z naszym biurem, mogą być Państwo zawsze pewni, że znajdziecie się pod fachową opieką.
  • Uczestniczymy w szkoleniach, sprawdzamy wcześniej hotele, które mamy w naszej ofercie


4. JESTEŚMY CZŁONKIEM DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY TURYSTYKI


5. UCZESTNICZYMY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA


6. ODPROWADZAMY SKŁADKI NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY, dzięki któremu nasze imprezy są objęte 100% gwarancją zwrotu wpłaconych kwot za imprezę turystyczną w przypadku niewypłacalności.

 

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu