Państwo: Hiszpania - Costa Brava Region: Miasto: Barcelona Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 • Bilety lotnicze Wrocław- Girona- Wrocław
 • Mały bagaż podręczny + Bagaż rejestrowy 10 kg/osoba
 • Transfery lotnisko – hotel - lotnisko
 • 4 noclegi w hotelu **** w Lloret De Mar (pokoje 1-osobowe)
 • Wyżywienie 3 x dziennie (Śniadania i kolacje w hotelu, 2 x obiad w lokalnej restauracji, wino i woda do obiadu i kolacji w cenie)
 • Całodniowa wycieczka do Barcelony z lokalnym przewodnikiem, bilety wstępu w cenie
 • Zawody gokartów na torze wyścigowym w Barcelonie oraz zwiedzanie toru wyścigowego Formuły 1
 • Show cooking, Hiszpańska siesta, rajd po tradycyjnych barach Tapas
 • Lokalni przewodnicy
 • Opieka pilota podczas całej wycieczki (od momentu wylotu)
 • Ubezpieczenie Kl i NNW oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG i TFP

        

 

PODANA CENA JEST DLA KALKULACJI DLA GRUPY 16 OSÓB , CENA MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI OSÓB, TERMINU I INNYCH CZYNNIKÓW

 

4700,-

COSTA BRAVA - WYJAZD INCETIVE DLA MAŁYCH GRUP

BOGATY PROGRAM , WSZYSTKO W W CENIE 

1 dzień: Przelot do Girona , zakwaterowanie w hotelu i kolacja.

Zbiórka uczestników i spotkanie z pilotem na lotnisku we Wrocławiu. Odprawa. Odlot samolotu o godzinie 18.20 lądowanie w Gironie o 20.50-Transfer autokarem do hotelu **** w miejscowości Lloret De Mar (Czas podróży Girona - Lloret de Mar - 40 minut ). Zakwaterowanie, kolacja na zimno w hotelu

2 dzień: Gokarty na największym w Europie torze kartingowym oraz zwiedzanie toru F1

Po śniadaniu przejazd do Barcelony na Gran Premio Największy kryty tor kartingowy w Europie.  TOR NA WYLACZNOSC GRUPY- EKWIPUNEK – KOMBINEZONY, KASKI– Rozgrzewka, jazda kwalifikacyjna, wyścig finałowy. Zwycięzcy otrzymają trofea, a na podium będzie czekał na nich szampan. W trakcie imprezy wyścigi będzie komentował profesjonalny spiker.  Po zakończeniu zabawy obiad w restauracji (2 dania, deser + wino i woda). Następnie transfer na tor wyścigowy Formuły 1 Ciurcuito De Catalunya i zwiedzanie muzeum: Paddock, boxy mechaników, centrum prasowe, stanowiska reporterów, podium, tor, trybuny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3 dzień: Całodniowa wycieczka do Barcelony z lokalnym przewodnikiem+ Camp Nou

Po śniadaniu przejazd autokarem do Barcelony i zwiedzanie największych atrakcji stolicy Katalonii:

• Mercat de la Boqueria – ogromy targ świeżych owoców i owoców morza • Monument Colom – pomnik Krzysztofa Kolumba• Dzielnica Gotycka z Katedrą   z XIV wieku • Sagrada Familia –  symbol Barcelony, dzieło genialnego Gaudiego, zwiedzanie wnętrza katedry• FC BARCELONA TOUR -interaktywne muzeum  • La Rambla – spacer najsłynniejszą aleją Barcelony oraz czas wolny dla uczestnikówPodczazwiedzania obiad w restauracji (2 dania, deser + wino i woda). powrót do hotelu, kolacja, nocleg. 

4 dzień: Show cooking, Hiszpańska siesta, rajd po tradycyjnych barach Tapas Po śniadaniu ponowny przejazd do Barcelony i rozpoczęcie pokazu Show Cooking pod okiem znanego hiszpańskiego kucharza. Warsztaty rozpoczną się od wspólnych zakupów produktów w hali targowej La Boqueria, z których uczestnicy będą mogli samodzielnie przygotować tradycyjne potrawy hiszpańskie jak Tapas, Paella oraz lokalne desery. Po zakończeniu gotowania wspólna biesiada i przerwa na siestę na Placu Królewskim przy lampce katalońskiej Cavy (tradycyjny szampan) lub kawy. Po odpoczynku niezapomniany rajd po Barcelońskich barach Tapas, podczas którego uczestnicy doświadczą niesamowitych przeżyć smakowych katalońskiej kuchni.  Powrót do hotelu na kolacje i nocleg.  

5 dzień: Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie transfer na lotnisko. Wylot samolotu o godz. 09.15. Lądowanie we Wrocławiu  o godz. 11.45

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu