Państwo: Włochy Region: Miasto: Rimini Transport: samolot
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA: 

 

-przelot na trasie Kraków- Rimini- Kraków

mały bagaż podręczny ( rozmiar 40cm x 20cm x 25cm) 

-7 noclegów w hotelu 

-wyżywienie 2 x dziennie 

-ubezpieczenie KL i NNW 

obowiązkowa składka na TFG i TFP

 

Cena nie zawiera: 

podatku miejskiego płatnego w recepcji hotelu 2€/osoba/doba

bagażu oddawanego do luku samolotu - 10 kg-150 zł ( opcjonalnie)

dojazdu z lotniska do hotelu- proponujemy taxi 25€ za kurs lub autokar miejski za 2€ bilet

 

07-14/09/24 2200
14-21/09/24 2200
21-28/09/24 2000

RIMINI-HOTEL SENYOR 3* 120M/PLAŻA

Hotel SENYOR  położony w w dzielnicy Rivazzurra -120 m od piaszczystej plaży. 

Pokoje 2- lub 3-osobowe z balkonami, klimatyzacją, łazienką z prysznicem. Niedaleko lotniska w Rimini-3km. Tylko 1,5 km od dworca kolejowego Miramare, skąd można tanio podrózować pociągami po regionie.

Nasi klienci bardzo chwalą ten hotel 

Koszt przejazdu taxi z lotniska do hotelu-25€ za kurs. 

W recepcji hotelu konieczne jest opłacenie podatku miejskiego w wysokości 2€/osoba/doba

Śniadania w formie bufetu. Kolacje podawane w godzinach 19.30-20.30- pierwsze danie-makaron, drugie danie mięsne lub rybne, deser. Napoje płatne - np - 3,5€ za 0,5 litra wina

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wczasy dla seniora

Oferta biura podróży Kos Travel jest doskonałą okazją do spełnienia marzeń o zwiedzeniu różnych zakątków Polski i malowniczych miejsc w innych krajach Europy. Jeżeli musieli Państwo odkładać te marzenia na później, wiek senioralny nie stanowi żadnej przeszkody, aby zacząć je realizować już teraz. Zapraszamy Państwa zarówno nad polskie morze, jak i do słonecznych Włoch, Hiszpanii lub Portugalii. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę tanich wczasów na Costa Blanca, Costa Brava czy Costa del Sol, jak również nad naszym rodzimym morzem.

Tanie wczasy dla seniorów nad polskim morzem

Udana podróż nie musi zaraz oznaczać wyjazdu zagranicę. Równie pięknie jest na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Podobno w żadnym innym miejscu w Europie nie ma tak pięknych plaż, jak u nas. Dlaczego więc nie skorzystać z tych dóbr, jeśli nadarza się okazja tanich wczasów dla seniorów nad polskim morzem? Taką właśnie ofertę mamy dla osób oczekujących od biura podróży konkurencyjnych cen za pobyty wczasowe, na które wielu seniorów może sobie pozwolić.

Atrakcyjne wczasy zagraniczne na każdą kieszeń

Każdy organizowany przez nas wyjazd zagraniczny z Wrocławia jest ofertą szytą na miarę potrzeb innej grupy docelowej. Dla fanów różnych sportów mamy m.in. propozycje wyjazdów na mecze czy też wyścigi Formuły 1, dla firm przygotowaliśmy szeroki pakiet wycieczek integracyjnych, a dla łowców okazji – wczasy first i last minute. Wśród tak różnorodnej oferty nie zabrakło nam ciekawych pomysłów na zagraniczne wycieczki dla seniorów, dostosowane do ich grupy wiekowej. Organizując tego rodzaju podróże mamy na uwadze potrzebę spokojnego odpoczynku, z dala od przeludnionych miejsc i hałasu, a jednocześnie wybieramy regiony atrakcyjne do zwiedzania. Doskonałym przykładem jest najnowsza opcja wycieczki dla seniorów do Portugalii, tradycyjnie z wylotem z Wrocławia.

Oferujemy Państwu różne możliwości transportu. W biurze turystycznym Kos Travel przedstawimy Wam zarówno ciekawe opcje wczasów wymagających, tak jak podróż do Portugalii, lotu samolotem, jak i dobrane propozycje wycieczek autokarowych dla seniorów. Wybór opcji zależy wyłącznie od Państwa oczekiwań np. w stosunku do standardu pobytu wczasowego i preferencji celów podróży.

Nasza propozycja

Nasze biuro turystyczne z Wrocławia chętnie dostarczy Państwu wszystkich informacji dotyczących oferty wczasów dla seniora oraz innych propozycji, takich jak zwiedzanie stolic Europy czy wyjazdy powiązane z organizacją pielgrzymek, np. do Hiszpanii, Rzymu lub na Litwę. Jeżeli szukają Państwo pomysłu na udany odpoczynek, chętnie doradzimy w wyborze spełniającej Wasze oczekiwania wycieczki dla seniorów.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu