Biuro podróży KOS Travel we Wrocławiu

Biuro podróży KOS Travel we Wrocławiu to miejsce, w którym wykupisz swoją wymarzoną wycieczkę. Oferujemy podróże zarówno do krajów europejskich, jak i dalszych zakątków świata. Organizujemy również wypoczynek na terenie Polski.

W ofercie biura podróży z Wrocławia znajdziesz nie tylko tradycyjne wycieczki krajowe i zagraniczne, ale także wyjazdy integracyjne, pielgrzymki, a nawet wyjazdy na różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Dzięki tak bogatej, a przy tym różnorodnej ofercie, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas wyjazd idealny dla siebie, w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Organizacją podróży w biurze podróży KOS Travel zajmujemy się już od 2001 roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wyjazdy do najlepszych kurortów – krajowych i zagranicznych – w atrakcyjnych cenach. Korzystamy z usług sprawdzonych przewoźników i linii lotniczych, aby nasi klienci czuli się w pełni bezpiecznie podczas podróży.

Wycieczki objazdowe po Europie z biurem podróży

Nasze biuro podróży we Wrocławiu oferuje między innymi wycieczki objazdowe po Europie. Ten rodzaj wypoczynku cieszy się u nas bardzo dużą popularnością. Tego typu podróże pozwalają na odwiedzenie najciekawszych miejsc w takich europejskich krajach jak Niemcy, Włochy czy Hiszpania. Wśród wycieczek po Europie warto wspomnieć także o organizowanych przez nas wyjazdach last minute.

Wszystkie wycieczki objazdowe odbywają się według wcześniej ustalonego harmonogramu. Za jego ułożenie i późniejsze oprowadzenie grupy odpowiada jeden z naszych doświadczonych przewodników. Dzięki temu każda grupa ma szansę nie tylko zwiedzić najpiękniejsze i najważniejsze miejsca w danym kraju, ale także dowiedzieć się więcej na temat ich historii, stylu architektonicznego czy poznać mało znane fakty.

Wycieczki objazdowe organizowane przez nasze biuro podróży to najczęściej wycieczki weekendowe. Oprócz bardzo krótkich wyjazdów dwudniowych w naszej ofercie znajdują się również wyjazdy na trzy, cztery, a nawet pięć dni. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać wycieczkę dostosowaną do ich możliwości, na przykład związanych z dostępnymi dniami urlopu.

Wyjazdy dla fanów sportu z biurem podróży

Nasze biuro podróży organizuje również wyjazdy dla fanów sportu. Wiemy doskonale, jak wielkie emocje wzbudza sportowa rywalizacja. To dlatego postanowiliśmy umożliwić naszym klientom śledzenie jej na żywo, w miejscu rozgrywek. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane przeżycie.

W ofercie naszego biura podróży znajdują się wyjazdy na mecze piłki nożnej, na przykład Ligi Narodów, mecze siatkówki, na przykład Ligi Narodów w siatkówce czy wyścigi Formuły 1, na przykład Grand Prix. Wszystkie pakiety obejmują przejazdy na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie w hotelu, a także śniadania. Na życzenie klientów możemy też zadbać o zakup biletów na wybraną przez nich imprezę sportową.

Oprócz transportu na miejsce rozgrywek harmonogram podróży zawiera również czas przeznaczony na zwiedzanie danego miasta. Najczęściej jest to krótkie zwiedzanie city tour. Na dłuższe zwiedzanie można liczyć podczas dłuższych wyjazdów, na przykład tygodniowych.

Przez cały czas wyjazdu klienci naszego biura podróży we Wrocławiu są pod opieką pilota. Dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie w obcym miejscu, nawet nie znając języka. Przewodnik z pewnością opowie także ciekawostki o mieście, w którym będzie odbywać się impreza sportowa, jak i o samym stadionie.

Zaplanuj swój wymarzony wyjazd z biurem podróży KOS Travel z Wrocławia!

 

 

bon turystyczny 

O nas

Początki działalności biura podróży Kos sięgają 2001 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. W pierwszych latach działalność Kos było spółką cywilną, obecnie właścicielem firmy jest Tomasz Kunasiewicz.

Specjalizujemy się w organizacji różnego typu imprez i wyjazdów integracyjnych dla firm, pielgrzymek samolotem do Hiszpanii oraz Portugalii, i autokarem na Litwę, a także wycieczek objazdowych po Europie. Oprócz tego, zajmujemy się również organizacją wczasów w Hiszpanii (Costa Brava, Costa del Sol), wczasów w Chorwacji (Riwiera Zadarska), tanich wycieczek do Londynu, Rzymu czy Barcelony, a także wyjazdów na imprezy sportowe - m.in. na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, wyścigi Formuły 1 oraz mistrzostwa świata w narciarstwie (zarówno klasycznym, szybkim, dowolnym, jak i alpejskim).

Czytaj więcej

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu