Państwo: Polska Region: Miasto: Wrocław Transport: pociąg
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

                                                                                                                     CENA ZAWIERA 

 • Wynajecie autokaru na trasie Wrocław-Złoty Stok-Wrocław Główny
 • 2 noclegi w Hostelu – pokoje 4,6,8-osobowe- kadra w pokojach 2- 3 osobowych
 • Wyżywienie – 2 śniadania, 3 obiadokolacje
 • Lokalny przewodnik w ZOO
 • Lokalny przewodnik po Wrocławiu
 • Lokalny przewodnik w Kopalni Złota
 • Ubezpieczenie NNW
 • Bilety wstępu do: ZOO z Afrykarium, Hydropolis, Katedra, Kopalnia Złota, kolejka gondolowa
 • Rejs statkiem po Odrze
 • Zestaw słuchawkowy Tour Guide – na drugi dzień zwiedzania
 • Opieka pilota
 • 3 opiekunów – gratis

                                                            

                                               CENA NIE ZAWIERA BILETÓW PKP - nalezy przeznaczyć ok 60-70 PLN/os

 

 

27-29/05/24  750,-
12-14/06/24  750,-

WROCŁAW i KOPALNIA ZŁOTA

Proponujemny przyjazd do Wrocławia pociagiem, co znacznie zmniejszy koszt wycieczki, załatwiamy bilety grupowe na przejazd PKP, z wiekszością miast w Polsce Wrocław ma dobre połączenie. Na miejscu, we Wrocławiu młodzież przemieszcza sie komunikacją miejska, dla grup szkolnych przejazd jest bezpłatny.

DZIEŃ 1:

Przyjazd pociągiem grupy szkolnej do Wrocławia około  godziny 11.00, przejazd komunikacja publiczną do Hostelu i zakwaterowanie. O 12.15 przejazd tramwajem do HYDROPOLIS( od 13.00)– najnowszej atrakcji Wrocławia – interaktywne Muzeum Wody – świetna zabawa dla dzieci, ale i dla dorosłych. Modele statków, batyskafów, wspaniałe filmy o największych wodospadach. Zwiedzanie z przewodnikiem-7 stref tematycznych, w tym strefa Dzieci- gdzie przygotowano gry multimedialne i dzieci będą mogły pobawić się z delfinami lub zadbać o czystość rafy koralowej. Minimum 2 godziny doskonałej zabawy. Następnie przejazd KOLEJKĄ GONDOLOWĄ „POLINKA” nad rzeką ODRĄ i spacer przez Most Grunwaldzki-symbol Wrocławia, przejście obok Bulwarów Nad Odrą z widokiem na Katedrę, Muzeum Narodowego I Panoramy Racławickiej – obiadokolacja w Barze Miś (dwudaniowa + napój) na ulicy Kuźniczej na Starym Mieście. Czas wolny na Rynku Głównym. Powrót do Hostelu. Nocleg

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu przejazd do Wrocławskiego ZOO o godzinie 8.50 – Spotkanie z lokalnym przewodnikiem- Zwiedzanie ogrodu oraz AFRYKARIUM – pierwsze w Polsce Oceanarium z prawdziwego zdarzenia, przedstawiające ekosystem wokół Czarnego Lądu. Jedna z największych atrakcji Wrocławia. Czas zwiedzania ok. 3,50 godziny. Po zakończeniu zwiedzania ZOO, przejście na Przystań ZOO – z tyłu Dyrekcji – o 13.20 rejs statkiem po Odrze, który kończy się w centralnej części miasta, tuż przy Ostrowie Tumskim- przystań Kardynalska. Zwiedzanie Ostrowa Tumskiego, Wyspa Piasek, Katedra. Następnie spacer po starym mieście – Rynek, Kościół Mariacki, Ratusz, Pręgierz, fontanna, pomnik Fredry, słynne kamieniczki Jaś i Małgosia, Dzielnica Czterech Wyznań. Obiadokolacja w Barze Miś (2-daniowa plus napój) – godzina 17.00. Czas wolny na Rynku Głównym. Powrót do hostelu. Nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu, o godzinie 8.00 wykwaterowanie, zabranie bagaży i przejazd wynajętym autokarem do KOPALNI ZŁOTA w Złotym Stoku. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzimy 500 metrowy odcinek sztolni Gertruda, chodnik śmierci, 300 metrowy odcinek pokonamy podziemnym, pomarańczowym tramwajem. Średniowieczna Osada Górnicza- zobaczymy, jak wyglądała praca w średniowieczu, maszyny górnicze i hutnicze, działające i wykonane w skali 1 do 1. Czas zwiedzania 2,5-3.00 godziny. Obiad – jedno, główne danie w restauracji na terenie Kopalni. O godzinie 14.00 wyjazd do Wrocławia. Przybycie na Dworzec Główny we Wrocławiu. Odjazd pociągu około  17..00 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu