Państwo: Austria Region: Miasto: Wiedeń Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy

CENA OBEJMUJE:

 • przejazd autokarem
 • 2 noclegi
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • opieka pilota
 • lokalny przewodnik – 2 dni x 3,5 godziny
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • podatek VAT 

Kalkulacja dla grupy minimum 40 osób płacących 

Cena nie zawiera:

bilety wstępu do Schonbrunn ( 20 komnat ) ,

Pałac Hofburg ,

Skarbca Cesarskiego ,

Muzeum Sisi

  Opery ,

Jaskini Morawskiego Krasu

30 € + 150 CZK - CENY SPECJLANE DLA UCZNIÓW

 

40 uczniów płacących  +3 opiekunów (wychowawców) wyjazd gratis

 

Uczestnicy są zobowiązani do zabrania paszportów lub dowodów osobistych oraz ważnych legitymacji szkolnych

 

Konieczna jest również lista uczestników z pieczątka szkoły (w 3 egzemplarzach)

 

17-19/04/24  750,-
17-19/06/24  800,- 

WIEDEŃ DLA SZKÓŁ 

RAMOWY PROGRAM:

1 DZIEŃ: Zbiórka uczestników o godzinie 5.45.Wyjazd grupy o godzinie 6.00 Przyjazd do Wiednia około godziny 13.30. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem w Wiedniu. Zwiedzanie miasta: Budowle Hundertwassera, przejazd Ringiem, Pałac Schonbrunn –zwiedzanie letniego pałacu cesarskiego z przewodnikiem. Czas wolny w ogrodach pałacowych. Przyjazd do miejscowości Pasohlavki – region Morawy na terenie Republiki Czeskiej, blisko granicy czesko-austriackiej. Zakwaterowanie w bungalowach 10 osobowych, każdy wyposażony w lodówkę, 2 toalety, umywalkę i prysznic, pokoje:2 x 3 osobowe,2 x 2 osobowe. http://www.rekreace-laguna.cz/fotogalerie/ obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu wyjazd do Wiednia, Przyjazd na Wzgórze Kahlenberg (liczne ślady pobytu Jana III Sobieskiego).Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, dalsze zwiedzanie Wiednia: Pałac Hofburg , zwiedzanie Skarbca , Muzeum Sisi  , zabytki wokół Ringu, Graben, Katedra św. Stefana , Opera – zwiedzanie z przewodnikiem   Pobyt w słynnym parku rozrywki na Praterze. Powrót na nocleg, obiadokolacja

3 DZIEŃ: Po śniadaniu, w drodze powrotnej do kraju , zwiedzimy Jaskinie Morawskiego Krasu , przede wszystkim najbardziej znaną Jaskinię Macochy. Spływ podziemną rzeką Punkową. Przyjazd do Polski ok. godz. 20.00

 

Kalkulacja na 40 osób płacących

3  opiekunów (wychowawców) – wyjazd gratis

Uczestnicy są zobowiązani do zabrania paszportów lub dowodów osobistych oraz ważnych legitymacji szkolnych

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu