Państwo: Polska Region: Miasto: Gdańsk Transport: pociąg
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: schronisko młodzieżowe

CENA ZAWIERA

 

 • Bilety kolejowe PKP – Intercity- rezerwacja grupowa, miejsca obok siebie
 • 2 noclegi w Hostelu UNIVERSUS
 • 2 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • Ubezpieczenie NNW+ składka na TFG i TFP
 • Biletów wstępu-Muzeum Obrońców Poczty, Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności, Stocznia, Hevelianum
 • Wynajęcie lokalnego przewodnika – przez 3 dni- razem 9 godzin
 • Bilety komunikacji miejskiej w Gdańsku i Gdyni

 

 

 

800

WYCIECZKA SZKOLNA DO GDAŃSKA

1.  ŚRODA

Zbiórka uczestników na Dworcu Głównym we Wrocławiu o godzinie 06.10. Wyjazd pociągu z Wrocławia o 06.42. Przyjazd do GDAŃSKA o 11.49. Przejście piechotą do Hostelu UNIVERSUS (900metrów). Złożenie bagaży- spotkanie z lokalnym przewodnikiem -spacer po Starówce Gdańska.  Droga Królewska – Ulica Długa i Długi Targ – najpiękniejsze ulice Gdańska, Ratusz, Kościół Mariacki z wierną kopią tryptyku Hansa Memlinga „Sąd ostateczny”, oryginał jest w Muzeum Narodowym w Gdańsku, wejście na Wieżę Widokową, Fontanna Neptuna - symbol miasta Gdańsk. Spacer wzdłuż wybrzeża Wetławy, spichlerze, symbol Gdańska-Żuraw, Sołdek. Czas wolny. Kolacja w restauracji

2. CZWARTEK

Śniadanie, Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie MUZEUM OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ, następnie zwiedzanie MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ oraz HEVELIANUM- centrum nauki, lekcja edukacyjna – spacer „Gdańsk wielu kultur i religii.”  Czas wolny dla uczestników. Czas wolny – obiadokolacja w restauracji. 2.    

3. PIĄTEK-Śniadanie, Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI- 2 godziny, następnie zwiedzanie STOCZNI GDAŃSKIEJ- od Pomnika Pomordowanych Stoczniowców, Plac Solidarności, tereny dawnej Stoczni, Muzeum Sali BHP, Szlak Stoczni Cesarskiej. Następnie czas wolny, obiadokolacja w restauracji i zabranie bagaży i przejście na Dworzec Główny w Gdańsku. Odjazd pociągu o 18.18, przyjazd do Wrocławia o 23.29

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu