Państwo: Malta Region: Miasto: Qawra Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: all inclusive Zakwaterowanie: hotel

Cena Obejmuje 

     

4 noclegi w hotelu SANTANA**** w Qawra

(pokoje dwuosobowe typu twin)

- Przelot samolotem na trasie Katowice – Malta oraz Malta – Katowice

- bagaż rejestrowy 10 kg

- Transfery lotnisko – hotel - lotnisko

         - Wyżywienie-Śniadania, obiady i kolacje z winem i wodą

Podczas wycieczek zamiast obiadu lunch boxes

- Opiekę pilota

2 x Wycieczka objazdowe

- Ubezpieczenie KL i NNW i TFG/TFP

Dopłata do pokoju 1-osobowego 400 PLN/os

 

3500

MALTA 

Hotel SANTANA**** 

Samolotem z Katowic 

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Spotkanie na lotnisku KATOWICE o 10.30. Odprawa. Wylot o godzinie 12.45. Lądowanie na Malcie o 15.30. Przejazd autokarem do Hotelu SANTANA ****.

Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych. KOLACJA w restauracji hotelowej. Wino i woda do kolacji.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu czas wolny dla uczestników, plażowanie, spacery po plaży lub zwiedzanie centrum miasteczka

O godzinie 13.00 – obiad w restauracji hotelowej. Godzina 19.00 kolacja w hotelowej restauracji.

3 DZIEŃ: Po śniadaniu uczestnicy otrzymują lunch boxes i wyjazd na wycieczkę do LA VALETTA: zobaczymy m.in. Główną Bramę, budynek dawnej Opery, Parlament, następnie zwiedzimy Wyższe Ogrody Barakowe. Udamy się do Kon-katedry Św. Jana, gdzie zobaczymy m.in. dwa obrazy Caravaggia. Przejście ulicą Republiki pod Pałac Wielkich Mistrzów. Czas wolny. Powrót do hotelu. Kolacja w restauracji.

4 DZIEŃ: Po śniadaniu uczestnicy otrzymują lunch boxes i wyjazd na wycieczkę do MDINY I RABATU: Przejazd do Mosty, zwiedzanie kościoła z jedną z największych niepodpartych kopuł na świecie. Transfer do Rabatu, spacer wśród krętych, arabskich uliczek miasta. Przejście do Mdiny, dawnej stolicy Malty, gdzie zobaczymy wiele barokowych pałaców, katedrę, a także imponujące fortyfikacje obronne, skąd rozpościera się panorama na dużą część Malty. Przejazd do wioski rzemieślników Ta’Qali, wizyta w warsztacie produkującym lokalne srebro filigranowe oraz kolejnym, gdzie powstają maltańskie wyroby szklane. Na koniec wizyta w Ogrodach Botanicznych San Anton, spacer wśród egzotycznych roślin oraz przejście pod Pałac Prezydencki. Powrót do hotelu. Kolacja w restauracji.

5 DZIEŃ: Po śniadaniu czas wolny, o godzinie 12.30- obiad w restauracji i wyjazd na lotnisko. Odprawa bagażowa. Wylot samolotu o godzinie 16.05. Lądowanie w Katowicach o godzinie 18.40

 Hotel SANTANA 4* położony w miejscowości Qawra (500 m od centrum), nad zatoką St. Paul's, 13 km od La Valetty - stolicy Malty, 17 km od międzynarodowego lotniska Luqa. W pobliżu hotelu Santana zatrzymują się autobusy, którymi dojechać można z miejscowości Qawra do wszystkich zakątkó w Malty. Narodowe Akwarium Malty oddalone jest od hotelu o 600 metrów. Krótki spacer dzieli hotel od nadmorskiej promenady oraz rozmaitych sklepów, barów i restauracji. Plaża Bugibba - skalista, 350 m od hotelu (przejście przez ulicę),  Serwis plażowy dodatkowo płatny. KATEGORIA LOKALNA 4* Zadbany, typowo miejski pięciopiętrowy obiekt należący do sieci hotelowej Sunroute Hotels, zbudowany w 1998 roku, niedawno odnowiony. Hotel Santana polecamy dla Klientów nastawionych na rozrywkę lub zwiedzanie Malty.

Bezpłatnie: basen na dachu hotelu, trzy tarasy do opalania, leżaki i parasole przy basenie, kryty basen. Odpłatnie: masaże, gabinet odnowy biologicznej, sauna, sala fitness.

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu