Państwo: Węgry Region: Miasto: Budapeszt Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA OBEJMUJE: 

Przejazd autokarem – klimatyzacja, DVD, mini bar

2 noclegi w Hotelu IBIS HEROES SQUARE*** w Budapeszcie 

2 śniadania,

3 x obiad

1 kolacja w restauracji w centrum Budapesztu 

 1 kolacja regionalna z muzyką live w csadzie

 Pokaz folklorystyczny podczas kolacji + muzyka na żywo

 rejs statkiem po Dunaju

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów- Bazylika św.Stefana, Kościół św. Marcina, Bazylika w Esztergom

 wynajęcie miejscowego przewodnika przez 3 dni 

ubezpieczenie KL i NNW+ opłaty na TFG i TFP

  opieka pilota na całej trasie

 Uwaga: dopłata do pokoju 1-osobowego – 300 PLN!!!  

1500

BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU

WYJAZD INTERGRACYJNY DLA GRUP I FIRM

PROGRAM:1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o godzinie 5.00, przejazd przez Słowację, przyjazd do Hotelu IBIS HEROES SQUARE 3* w BUDAPESZCIE- obiad w restauracji hotelowej. O godzinie 15.00 spotkanie z lokalnym przewodnikiem.  Zwiedzanie miasta: Parlament (z zewnątrz) - symbol miasta, Opera, Bazylika Św. Stefana – największy kościół Budapesztu, Városliget - Park Miejski z Zamkiem Vajdahunyad, Plac Bohaterów z pomnikiem upamiętniającym najsłynniejszych i najbardziej zasłużonych dla kraju władców.

KOLACJA w restauracji: 2 ciepłe dania regionalne, deser, napój (wino lub bezalkoholowy)Wieczorny REJS STATKIEM po Dunaju.  Przyjazd do hotelu ok.22.00. Nocleg.                                                          

2 DZIEŃ: Po śniadaniu dalsze zwiedzanie: Wyspa Małgorzaty z najpiękniejszymi parkami w mieście, gdzie chętnie odpoczywają mieszkańcy Budapesztu; Wzgórze Zamkowe – najstarsza i najbardziej reprezentacyjna część miasta, Zamek Królewski - siedziba węgierskich królów; kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, z której można podziwiać panoramę miasta. Obiad w restauracji. Przejazd na Wzgórze Gellerta z budapesztańską Statuą Wolności - posągiem legendarnego męczennika Św. Gellerta. Spacer po wzgórzu. W godzinach wieczornych KOLACJA REGIONALNA w CSARDZIE – specjalnej regionalnej restauracji, aperitif, dwa ciepłe dania, deser, wino bez ograniczeń plus muzyka cygańska na żywo plus pokazy tancerzy (program folklorystyczny).


3 DZIEŃ: Po śniadaniu przejazd na Zakola Dunaju do SZENTENDRE– urokliwego miasteczka, miejsce spotkań bohemy artystycznej Budapesztu, wąskie uliczki pełne straganów z regionalnymi wyrobami artystycznymi, liczni malarze portretów. Następnie przejazd do ESZTERGOM- gdzie znajduje się jedna z największych Bazylik na świecie. Obiad w słynnej restauracji Szalma Csarda  W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Wrocławia  po północy.
  

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu