Państwo: Bułgaria Region: Miasto: Sofia Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE :

 

  • Przelot na trasie Warszawa Okręcie – Sofia – Warszawa Okręcie (PLL LOT)
  • Bagaż rejestrowy 20 kg + mały bagaż podręczny 8 kg

  -3 noclegi (3 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje w hotelu) Montecito, Sofia

  • Wieczór bułgarski w tradycyjnej bułgarskiej restauracji w Sofii
  • Rafting po rzece Struma
  • obiad w restauracji pobliżu Raftingu
  • Obiad w restauracji przy Riłskim Monasterze
  • Zwiedzanie Sofii z przewodnikiem w języku polskim
  • Zwiedzanie Saparewej bani oraz Riłski Monastyr z przewodnikiem w języku polskim
  • Degustacja win i zwiedzanie technologii do produkcji wina, lekcja prowadzona przez sommeliera w winiarni we wsi Smoczewo z przewodnikiem w języku polskim
  • Zwiedzanie Cerkiew Bojańskiej /+bilet wstępu/z przewodnikiem w języku polskim transport podczas wycieczki na terenie Bułgarii
  • LOKALNY PRZEWODNIK -PILOT GRUPY OD LĄDOWANIA W SOFII DO WYLOTU POWROTNEGO
  • KL, NNW, opłata na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

 

4590,-

BUŁGARIA WINEM PŁYNĄCA

OFERTA DLA FIRM I GRUP MIN. 30 OSÓB 

1 dzień:

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa Okręcie o godz. 08.50. Odlot samolotu o godz. 10.55, lądowanie w Sofii o godz. 13.55. Transfer do hotelu Montecito 3*. Zakwaterowanie i obiad. Następnie wyjście na zwiedzanie Sofii z lokalnym, polskojęzycznym przewodnikiem. Sofia jest największym miastem w Bułgarii i stolicą kraju od roku 1879 W programie spacer po starym mieście i najpiękniejsze zabytki miasta: zabytków miasta: kościół „Św. Aleksander Newski”, Parlament, Rosyjska cerkiew „Św. Mikołaj”, Pałac letni, Siedzibę Prezydenta, Rada ministrów, kościół „Św. Petka”, kościół „Św. Jerzy”, kościół „św. Niedziela”. Powrót do hotelu na odpoczynek. W godzinach wieczornych Powrót do hotelu.

Wyjazd na Wieczór bułgarski z kolacją i programem folklorystycznym w tradycyjnej bułgarskiej restauracji. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień:

Po śniadaniu wyjazd na RAFTING po rzece Struna. Transport do bazy i przygotowanie uczestników do spływu: Objaśnienie zasad bezpieczeństwa, odbiór profesjonalnego sprzętu.  Rafting zawiera:

kompletne wyposażenie, wiosło, kask, kamizelka, kombinezon neoprenowy, buty do wody, kurtka, instruktorzy, odprawa. Wraz ze wszystkim, wydarzenie trwa około 4 godziny, 2 godziny w wodzie.

Trasa ma długość 12+ km. Obejmuje zatrzymywanie się i skakanie ze skał, jeżeli są chętni.

Obiad dla uczestników. Powrót do Hotelu w Sofii Kolacja w restauracji.

3 dzień: 

Po śniadaniu wyjazd do SAPARWEJ BANI: gdzie znajduje się jeden z najbardziej gorących

w Europie gejzer fontanna. zwiedzanie kilku zabytków oraz oglądanie jedynego na Bałkanach gejzeru z wodą mineralną o temperaturze 103°C.  Przerwa przy gejzerze. Następnie Zwiedzanie MONASTYRU RISLKIEGO i jego muzeum, który od 1983 r wpisany jest na listę UNESCO.Obiad w restauracji przy Rilskim Monastyrze. Następnie zwiedzanie winnicy LOGODAŻ oraz degustacja miejscowych win.

Winnica Logodaż, została założona w 1994r. i znajduje się w samym sercu pięknej doliny wzdłuż rzeki Struma w południowo-zachodniej Bułgarii Jedynie w tej części świata uprawia się unikatowe bułgarskie sorty winorośli, takie jak Sziroka Melniszka Loza i Ranna Melniszka Loza. Powrót do sofii w godzinach wieczornych. Kolacja i nocleg.

4 dzień:

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i złożenie bagaży w recepcji. Wyjazd w góry Witosza, gdzie znajduje się CERKIEW BOJAŃSKA, jeden z niewielu obiektów na terenie Bułgarii pod ochroną

UNESCO. Powrót do hotelu po bagaże i obiad. Ok. godz. Transfer na lotnisko ok. godz 15.45. Odprawa. Wylot o godzinie 18.25, lądowanie na lotnisku Warszawa Okręcie o godz. 19.25.

ZAKWATEROWANIE

HOTEL MONTECITO ***SOFIA – Trzygwiazdkowy, elegancki obiekt, zlokalizowany z biznesowej dzielnicy, przy głównej alei prowadzącej do centrum miasta. Oferuje zakwaterowanie w stylowo urządzonych pokojach 2-osobowych z łazienką, klimatyzacją, darmowym dostępem do WiFi, Tv- Sat, telefonem. Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzny z tarasem słonecznym oraz elegancka restauracja mieszcząca aż 300 gości, gdzie można spróbować tradycyjnej kuchni Bułgarskiej i międzynarodowej.

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu