Państwo: Polska Region: Malopolska Miasto: Zator Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd rodzinny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: domki wakacyjne

Cena zawiera: 

 Przejazd komfortowym autokarem na całej trasie wycieczki·   

2 dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Energylandia, 

1 nocleg w wozach na terenie campingu Western Camp – Wozy 4-osobowe z klimatyzacją lub Indiańskie TIPI 2-4 -osobowe z klimatyzacją

1 śniadanie i 2 obiadokolacje w formie bufetu na terenie parku·   

opieka pilota grupy·   

Ubezpieczenie KL i NNW·   

 

DOROŚLI i dzieci powyżej 12 lat    850,-
DZIECI do 12 lat    750,-

ENERGYLANDIA- wyjazd 2-dniowy

z noclegami na Western Camp- przy samym Parku

Indiańskie TIPI i Wozy Osadników

ENERGYLANDIA

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. Strefa EKSTREMALNA. W tej strefie znajduje się 10 atrakcji. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie. Piątą, najnowszą strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków. Zwieńczeniem całości jest WATER PARK, czyli strefa wodna, dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Do dyspozycji gości jest 1800 m2 powierzchni basenowych oraz TROPICAL FUN z 10 unikatowymi zjeżdżalniami. W roku 2020 Energylandia zaskoczy swoich Gości także nową 6 strefą! AQUALANTIS to kolejna część parku, która powstanie na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster Double Coaster, który pędzi z prędkością  100 km/h.

ZAKWATEROWANIE – WOZY WESTERN CAMP

Czteroosobowe domki letniskowe na campingu, gdzie można przenieść się w czasie i spędzić noc na dzikim zachodzie. Stylizowane na wozy noclegowe domki to atrakcja szczególnie dla dzieci. Wszystko nowe, otwarte w 2018 r, pachnące świeżością. Dodatkowo rodziny mogą skorzystać z atrakcji takich jak place zabaw, boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, wspólne ognisko i wędkowanie, kino plenerowe. Dzieci na pewno nie będę się nudzić, a dorośli mogą odpocząć na leżaku, a nawet hamaku. Na miejscu restauracja, gdzie uczestnicy będą spożywali śniadania i obiadokolacje.

Wozy wyposażone są w da piętrowe łóżka, szafę, stół, oświetlenie, gniazdka elektryczne, dostęp do WiFi a także klimatyzację, ogrzewanie oraz dostęp do oddalonych kilka kroków toalet i pryszniców.

Camping oddalony jest ok. 1000m od parku, do którego turystów dowozi ciuchcia.

Ramowy program wycieczki

1 dzień: Zbiórka uczestników i wyjazd z Wrocławia o godz. 06.00. Przyjazd do Zatoru. Pozostawienie bagaży na terenie campingu Western Camp i przejazd ciuchcią do parku. Czas dla uczestników na zabawę. W godzinach 16.00-17.30 zakwaterowanie w wozach noclegowych i obiadokolacja- 2 dania plus napój. Nocleg.  

2 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie do godz. 10.30. Złożenie bagaży w recepcji i czas dla uczestników na korzystanie z atrakcji parku. Obiadokolacja i wyjazd ok. godz. 19.00. Planowany powrót ok.23.00

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu