Państwo: Holandia Region: Miasto: Amsterdam Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA :

transport autokarem  ,

3 noclegi w hotelu Campanille *** w Bredzie ,

3 śniadania i 4 obiadokolacje ( 2 daniowe + napój w cenie ) ,

lokalny przewodnik przez 3 dni ,

opieka pilota ,

ubezpieczenie oraz opłata TFG i TFP

Cena nie zawiera biletów wstępu i lokalnych przewodników : 

bilety wstępu ( Kinderdijk , Euromast , Nieuwe Kerk , rejs statkiem)- razem 60 €

2400,-

Królestwo  Niderlandów....

kraina tulipanów, sera, wiatraków oraz wspaniałych malarzy;

Oferta na zapytanie grupowe                              

Trasa wycieczki :

Breda- Gouda- Lejda- Kinderdijk- Haga -Delft -Rotterdam- Zaanse Schans – Amsterdam                        

1 dzień -( środa ) :

   Spotkanie uczestników we Wrocławiu  o godzinie 19.00 Przejazd nocny autokarem przez Niemcy ( czas przejazd do Holandii -ok. 13 godzin – 1000 km

2 dzień – ( czwartek )

Następnie przejedziemy do Holandii, przejazd do GOUDY , jednego z typowych, starych Holenderskich miast emanującego bogatą historią. Zobaczymy tu stare centrum miasta z jego perełkami: ratuszem na obszernym rynku, budynkiem wagi, kościołem Św. Jana ( Sint Janskerk ) z najpiękniejszymi w tej części Europy XVI-wiecznymi, witrażami.

Dodatkowo w każdy czwartek od godz. 10.00 do południa ( od kwietnia  - września ) odbywa się tradycyjny targ serów, gdzie zobaczyć można prawdziwy spektakl wyceny i sprzedaży żółtych serów niezmienny od kilkuset lat.

Po zwiedzaniu Goudy przejedziemy przez tzw. Zagłębie kwiatów cebulkowych do LEJDY

( Leiden ) – miasta, gdzie w 1606 roku urodził się Rembrandt. Odwiedzimy stare miasto z typową holenderską średniowieczną zabudową, jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie (założony w 1575 r), Pieterskerk (kościół św. Piotra) - piękny przykład XV-wiecznego północnego gotyku. Kościół ten pięknie prezentuje się z murów średniowiecznej cytadeli zwanej Brucht   Przyjazd do  BREDY – najbardziej polskiego z holenderskich miast, o którym mówi się często - najładniejsze miasto Brabancji Północnej.  Przejedziemy na honorowy, wojskowy cmentarz Polskich Żołnierzy, którzy wyzwolili Bredę z rąk okupanta hitlerowskiego i którzy spoczywają tam razem ze swoim dowódcą generałem Maczkiem.

Obiadokolacja i nocleg w hotelu Campanille*** w okolicach Bredy,

3 dzień – ( piątek ) :

  Śniadanie i przejazd do Zaanse Schans – wieś ta jest rodzajem skansenu, choć większość domów jest zamieszkałych. Niektóre domy, gospodarstwa i wiatraki są udostępnione do zwiedzania. Obejrzeć można: wiejską wytwórnię serów, urocze staro-holenderskie sklepiki sprzedające produkty jak sto lat temu, muzeum klompów ( drewnianych sabotów ) łącznie z pokazami produkcji, ciekawe i oryginalne pamiątki. Wszystkie domki - jak to w Holandii - otoczone są wodą i połączone mostkami. Nad wodą podziwiać można wiatraki, służące niegdyś do celów przemysłowych.

  Ze skansenu przejedziemy do AMSTERDAMU  nazywanego „Wenecją Północy”. Metropolia położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Zobaczymy tutaj Pałac Królewski na Placu Dam, Westerkerk- kościół protestancki, gdzie pochowany jest  Remrandt, dom Anny Frank, Bloemenmarkt  ( targ kwiatowy ), gdzie przez cały rok można kupić tulipany. Wizyta w jednej z najbardziej znanych szlifierni diamentów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Rijksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła Remrandta van Rijn ( Straż nocna, Żydowska narzeczona, Autoportret), Johanesa Vermeera ( Nalewająca mleko, Uliczka, Czytająca list), Steena, Halsa  przejdziemy też pod Muzeum Vincenta Van Gogha, gdzie znajduje się ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów. Jest to największa taka kolekcja na świecie. Będziemy mieli okazję podziwiać to wyjątkowe miasto z pokładu statku wycieczkowego w czasie rejsu po Amsterdamskich kanałach.

Obiadokolacja w Amsterdamie i nocleg w hotelu w okolicach Bredy,

4 dzień – ( sobota ) :

    Po śniadaniu przejedziemy do HAGI( Den Haag ) – politycznej stolicy Królestwa Niderlandów, gdzie swoją siedzibę ma parlament oraz król Wilhelm Alexander.  Zatrzymamy się przed Trybunałem Sprawiedliwości, gdzie sądzeni są zbrodniarze wojenni, odwiedzimy Binnenhof – najstarszy kompleks zabudowań, który od wieków jest siedzibą parlamentu, zobaczymy pałac urzędującego władcy, XIV wieczny Grote Kerk oraz przejdziemy główną, reprezentatywną częścią miasta. W dalszej części programu odwiedzimy DELFT  – jedno z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych holenderskich miast rozsławione dzięki delft blue - niebieskiej porcelanie malowanej we wzory. Odwiedzimy zabytkową starówkę - rynek z pięknym ratuszem, kościół Oude Kerk (Stary Kościół) ze strzelistą, gotycką wieżą - najpiękniejsza budowla w mieście, Muzeum Miejskie z pracami Johannesa Vermeer'a (urodzony w Delft). Nieuwe Kerk – gdzie pochowani są członkowie rodziny królewskiej, poczynając od założyciela dynastii Wilhelma Orańskiego Na koniec odwiedzimy jeszcze ROTTERDAM  W tym najbardziej nowoczesnym mieście i największym porcie w Europie z wieży „Euromast” podziwiać będziemy panoramę stolicy regionu Holandii południowej, przejedziemy przez most Erazma, zobaczymy wyjątkowe domy mieszkalne Cubus  oraz odwiedzimy nowoczesny bazar w kształcie rakiety tenisowej

Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Bredy,

5 dzień –( niedziela ) :

  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i Na koniec odwiedzimy KINDERDIJK , gdzie podziwiać można 19 zabytkowych wiatraków. To miejsce idealnie ilustruje, iż Holandia położona jest poniżej poziomu morza. W tym największym skupisku wiatraków w całej Holandii i jednym z najbardziej znanych atrakcji turystycznych kraju wpisanych na listę UNESCO będą mieli Państwo okazję zwiedzić jeden z nich.,

Obiadokolacja na terenie Niemiec

Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu