Państwo: Włochy Region: Miasto: Rzym Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

 

                  CENA ZAWIERA:

 • Przelot na trasie Wrocław – Rzym Ciampino – Wrocław
 • Bagaż rejestrowy 10 kg ( oddawany do luku samolotu) + mały bagaż podręczny40/ 20/ 25cm
 • Transfery lotniskowe
 • Zakwaterowanie: 3 noclegi w jednym z hoteli sieci Reali ****, pokoje 2-osobowe
 • Wyżywienie: śniadania 3 w hotelach,
 • 3 kolacje w restauracji (3 daniowe + woda na stołach)
 • Opieka pilota od czasu wylotu z Wrocławia do powrotu
 • Ubezpieczenie KL, NNW, opłata na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i TFP
 • Zestaw słuchawkowo-odbiorczy Tour Guide

 

CENA NIE ZAWIERA

 • biletów na komunikację miejską (metro)
 • podatek turystyczny w hotelu (wynosi 5€ za dobę w hotelach4*)
 • lokalnego przewodnika, biletu wstępu do Muzeów Watykańskich i Bazyliki Św. Piotra
 • Razem: 80 €/osoba – płatne u pilota grupy

                                                                                            

                                                    OFERTA NA ZAMÓWIENIE GRUPOWE- minimum 25 osób  

 

3000,-

RZYM-WATYKAN

SAMOLOTEM Z WROCŁAWIA

WYJAZD INTEGRACYJNY LUB FIRMOWY

1 dzień: Zbiórka uczestników na lotnisku we Wrocławiu o godz. 05.00 Odlot samolotu o godz. 07.00, lądowanie w Rzymie o godz. 08.50. Transfer autokarem do Rzymu- spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie najciekawszych i najbardziej znanych zabytków Rzymu barokowego: Fontanny di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie (miejsce m.in. corocznych pokazów mody), Panteon. Prezjazd do jednego z czterogwiazdkowych hoteli renomowanej sieci  Reali **** - Wszystkie hotele znajdują się w ścisłym centrum Rzymu, tuż przy dworcu głównym Termini. zakwaterowanie, Kolacja w restauracji, nocleg.

2 dzien : Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem- zwiedzanie Watykanu: Muzea Watykańskie wraz ze słynną Kaplicą Sykstyńską - dzieło Michała Anioła, należą one do najważniejszych i najbogatszych muzeów na świecie (zwiedzanie z przewodnikiem) Następnie zwiedzanie wnętrza bazyliki św. Piotra i wizyta w miejscu spoczynku św. Jana Pawła Powrót do hotelu metrem, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień Po śniadaniu wyjście na zwiedzanie Rzymu Antycznego -  m.in.: Colosseum, Forum Romanum (centrum politycznego i towarzyskiego starożytnego Rzymu), Kapitol. Przejazd metrem  do dwóch z czterech patriarchalnych bazylik rzymskich- św. Pawła za Murami, nawiedzenie grobu świętego, tu także znajdują się portrety wszystkich papieży, puste medaliony przeznaczone są dla kolejnych następców św. Piotra. Przejazd do drugiej bazyliki, św Jana na Lateranie, jest to najważniejszy kościół na świecie, ważniejszy nawet od samej Bazyliki św. Piotra na Watykanie. Obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg,

4 dzień: Wczesne wykwaterownaie i transfer na lotnisko ok. godz. 06.30. Wylot samolotu i godz. 09.10, lądowanie we Wrocławiu  o  11.15

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu