Państwo: W.Brytania Region: Miasto: Edynburg Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera:

  • przelot samolotem Wrocław- Edynburg- Wrocław
  •    mały bagaż podręczny ( 40 x 20 x 25 cm)
  • 4 noclegi w Hotelach
  • wyżywienie – 4 śniadania i 4 obiadokolacje
  • polski pilot-przewodnik od wylotu z lotniska we Wrocławiu  do powrotu,
  • wynajecie autokaru na miejscu
  • ubezpieczenie KL i NNW, opłata na Fundusz Turystyczny

Cena nie zawiera:

dopłaty do pokoju 1-osobowego,

napoi do obiadokolacji,

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 120 GBP)

dopłaty do bagażu rejestrowego 20 kg - 400 PLN

 

4200,-

EDYNBURG- LOCH NESS-SZKOCKA WHISKY-STITLING-EDYNBURG

Ramowy program

DZIEŃ 1 EDYNBURG

Spotkanie uczestników na lotnisku Wrocław o godzinie 14.30 Wylot o 16.35. Przylot do Edynburga o 18.00 lokalnego czasu.  Transfer do hotelu, kolacja  nocleg. 

DZIEŃ 2 EDYNBURG – STIRLING

Śniadanie. Zwiedzanie Zamku Edynburskiego, symbolu Szkocji, jednego z najstarszych i największych zamków w

Wielkiej Brytanii. Twierdza, której historia sięga IX w., została wzniesiona na szczycie wygasłego wulkanu, jest miejscem ekspozycji szkockich klejnotów koronnych. Wizyta na Grassmarket u podnóża zamkowego wzgórza, pod pomnikiem wiernego pieska Greyfriars Bobby. Przejazd do STIRLING. Miasto zapisało się na kartach historii, kiedy w 1297 r. armia szkocka pod dowództwem Williama Wallace’a pokonała tam Anglików ( kto nie widział słynnego Braveheart z Melem Gibsonem). Zwiedzanie zamku, gdzie w 1543 r. odbyła się koronacja Marii Stuart. Niegdyś ulubiona rezydencja dynastii Stuartów, dziś uznawana za perłę szkockiego renesansu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3 PITLORCHY – BLAIR ATHOL

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PITLOCHRY, typowego, urokliwego szkockiego miasteczka.

Zwiedzanie Zamku Blair Athol, leżącego na posiadłości rodu Murray’ów - książąt Hrabstwa Atholl. Na podstawie

przywileju nadanego przez królową Wiktorię, książę posiada jedyną w Europie prywatną armię. Zamek z XIII w. mieści cenne kolekcje broni, trofeów myśliwskich, mebli, porcelany czy koronek. W ogrodach żyją pawie i jelenie. Wizyta w destylarni szkockiej whisky – zwiedzanie pomieszczeń, w których odbywają się poszczególne etapy produkcji: słodowanie, śrutowanie, fermentacja, destylacja, leżakowanie, a na końcu faza najważniejsza – degustacja. Przejazd do hotelu w okolicy Inverness, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4 LOCH NESS – GLENCOE – EDINBURGH

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd wzdłuż malowniczego jeziora LOCH NESS. Po drodze przystanek przy wiadukcie kolejowym GLENFINNAN, znanym z filmów o Harrym Potterze. Kolejny przystanek przy tzw. Schodach Neptuna –dziewięciu śluzach wchodzących w skład Kanału Kaledońskiego wybudowanego na początku XIX w. przez szkockiego konstruktora Thomasa Telforda. Przejazd DOLINĄ GLENCOE, gdzie w 1692 r. doszło do mordu na klanie MacDonaldów, najkrwawszego wydarzenia na Wyspach Brytyjskich. Przejazd w okolice Edynburga. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5 EDYNBURG

Zwiedzanie stolicy Szkocji – EDYNBURGA. Spacer po Royal Mile – głównej ulicy starego miasta, z jej zaułkami,

kościołami, sklepikami i pubami. Objazd miasta autokarem, podczas którego zobaczymy Nowe Miasto – georgiańską dzielnicę, do której po Unii z Anglią w 1707 r. przenieśli się zamożni mieszkańcy ciasnego i niewygodnego wówczas Starego Miasta; w późniejszym czasie zamieszkiwali tutaj słynni lekarze Joseph Lister i Alexander Fleming, pisarze Robert Louis Stevenson i Arthur Conan Doyle. Przejazd wzdłuż ogrodów Princes Street Gardens, obok pseudogotyckiego monumentu Sir Waltera Scotta, historycznego hotelu Balmoral do Pałacu Holyrood – rezydencji monarchów brytyjskich w Szkocji oraz do siedziby Parlamentu Szkockiego.

Przyjazd na lotnisko o 16.00., Wylot o 18.00 przylot do Wrocławia 21.25

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu