Państwo: Słowacja Region: Miasto: Poprad Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

 

         CENA ZAWIERA:

 • Przejazd autokarem na na trasie wycieczki
 • 3 noclegi w hotelu *** w pokojach 2-osobowych
 • Wyżywienie: 3 śniadania, 2 kolacje, 1 obiad ( 4 dnia)
 • Kolacja bankietowa z napojami w cenie
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie KL, NNW, TFG

Dodatkowo ceny biletów wstępu:

 • Bilet wstępu całodzienny do Aqua City- 25 € 
 • Bilet wstępu do jaskini Wolności 12 €
 • Bilet wstępu do Zamku Orawskiego 10 €

Wjazd kolejką gondolową na Łomnicki Staw     30 €

              Wagonik 15 os na szczyt Łomnicy:  30 €

 

            Kalkulacja dla grupy minimum 34 osoby

 

1200,-

ATRAKCJE SŁOWACJI

WYSOKIE TATRY

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o godzinie 6.00. Przejazd na Słowację. Zwiedzanie kościoła ewangelickiego Svaty Kriż – największa drewniana świątynia w Europie Środkowej. Następnie wizyta w najsławniejszej jaskini Słowacji – Jaskini Wolności w Dolinie Demianowskiej . Cechują ją bogactwo form naciekowych i spora różnica wysokości. Przyjazd do Hotelu *** w centrum Popradu. Pokoje 2-osobowe Premium. Zakwaterowanie i kolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu całodniowa wizyta w AQUA CITY – Raj dla miłośników rozrywki, relaksu i usług wellness. Na powierzchni 1600 m kw. Znajduje się 13 basenów zewnętrznych ( w tym wody termalne) i wewnętrznych, liczne zjeżdżalnie, 350 atrakcji wodnych, największe wellness i centrum SPA na Słowacji, 3D laser show. Po zakończeniu zabawy powrót do hotelu i rozpoczęcie kolacji bankietowej w hotelu– Trzydaniowa kolacja z przekąskami, zimną płytą + 3 napoje alkoholowe lub bezalkoholowe. Nocleg.

3 DZIEŃ: Po śniadaniu przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy. Wjazd kolejką gondolową do Łomnickiego Stawu (długość trasy 3682m) Jest to Najwyżej położony ośrodek narciarski na Słowacji 2196 m n.p.m. Następnie wjazd 15 osobowym wagonikiem na szczyt Łomnicy (2632 m n.p.m.) Kolejka szynowa pokonuje terasę 1700 metrów i różnicę wzniesień 850 metrów niemal bez podpór. Ze szczytu Łomnicy niezapomniane widoki. Drugi co do wysokości szczyt Tatr. Powrót do Hotelu w Popradzie, kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przyjazd pod ORAWSKI ZAMEK, który jest największą atrakcją Orawy. To niezwykły zamek wiszący na pionowej, 112-metrowej skale, niczym zamczysko rodem z kreskówek Disneya. Obiad w restauracji. Wyjazd w stronę Polski. Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych        

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu