Państwo: Niemcy Region: Miasto: Szprewald Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera

Przejazd autokarem ( klimatyzacja, DVD, mini bar , WC )

2 noclegi w Hotelu 4* w Cottbus

2 śniadania , 1 obiad , 1 obiadokolacja

Kolacja – „wieczór szprewaldzki „ 

Rejs łodziami po Szprewie

Zajęcia z golfa + konkurs z nagrodami

Bilet wstępu do Muzeum Ogórka Bilet wstępu na F60

Lokalny przewodnik przez 3 dni

Opieka pilota podczas całego pobytu

Ubezpieczenie KL i NNW  

1690,-

SZPREWALD – niemiecka Wenecja, COTTBUS – miasto Łużyc

Golf , folklor, ogórki i rejs po Szprewie

HOTEL SORAT COTTBUS **** 

Elegancki, czterogwiazdkowy hotel położony w samym sercu miasta, w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy o unikalnej architekturze. Hotel oferuje kameralną restaurację, bar oraz taras letni z widokiem na Kościół Zamkowy.

Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 2-osobowych z łazienką, TV, lodówką, bezpłatnym dostępem do Wi-Fi.

Ramowy program wycieczki

1 dzień – Piramidy Pücklera, Labirynt kanałów Szprewy, Muzeum Ogórka i Wieczór Szprewaldzki.Wyjazd z Wrocławia ok. godz. 8.00, ok. 11.00  przyjazd do Branitz i spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie Parku Księcia Pücklera, gdzie można podziwiać jedyne w Europie piramidy oraz rezydencje i ogrody królewskie.  Przejazd do miasta Lübbenau do hotelu „Schloss Lübbenau”, przywitanie przez panią w uroczystym stroju ludowym, przejście na wyspę Lehede do obiektu „Hotelanlage Starick”.  Następnie wycieczka łodzią kanałami Sprewy, podczas rejsu zapoznanie z legendami szprewaldzkimi. Zwiedzanie Domu Szprewaldzkiego i Muzeum Ogórka, z którego produkcji znany jest Szprewald na całym świecie

O godzinie 18.00 rozpoczęcie wieczoru Szprewaldzkiego -  powitanie tradycyjnym likierem szprewaldzkim oraz chlebem i solą, następnie kolacja w formie bufetu( dziczyzna, ryby, pasztety, pieczenie wieprzowe, pyry z gzikiem, pieczywo,  Alkohol – płatne we własnym zakresie

Przyjazd do hotelu Sorat ****w Cottbus około północy. Zakwaterowanie i nocleg.

 2 dzień – GOLF  oraz „LEŻĄCA WIEŻA EIFFELA ”Po śniadaniu przejazd na pole golfowe w Drieschnitz-Kahsel i nauka gry w golfa – Odbijanie piłki na odległość, gra na dołek na polu „green”, konkurs z 4 nagrodami. Każdy uczestnik otrzymuje piłkę golfową na pamiątkę.Bufet grillowy na polu golfowym z napojem w cenie.Następnie przejazd do miejscowości Lichterfeld – Schacksdorf- zwiedzanie F60„Leżącej Wieży Eiffela „  Mierząca pół kilometra długości konstrukcja przenośnika nadkładu F60 wydobytego z kopalni, to największa budowla górnicza w historii. zamieniony w atrakcję turystyczną. Pod nazwą F60 stał się siłą napędową, ale już nie przemysłu ciężkiego, ale turystyki – nie tylko lokalnej, ale i światowej. W1998, a więc kilka lat po zamknięciu kopalni, postanowiono, że konstrukcja ma szansę stać się atrakcją turystyczną, pomimo faktu, że wcześniej planowano wysadzić ją w powietrze. W pierwszych latach (os 2002) już 70,000 turystów odwiedziło wieżę, a w następnych – po – wyposażeniu jej w unikalne efekty świetlno-dźwiękowe – stała a się główną atrakcją regionu. Na rok 2010, ponad pół miliona ludzi odwiedziło konstrukcję, przy której odbywają się już koncerty techno i muzyki rockowej. W ten sposób nikomu nieprzydatna konstrukcja stała się motorem napędowym dla życia kulturalnego i inwestycji w regionie.Powrót do Cottbus , kolacja jednodaniowa + piwo z beczki własnej produkci w “Bau und Bisto “ ( 5 minut pieszo od hotelu )

3 dzień –  Po śniadaniu czas wolny , wykwaterowanie , wyjazd do Polski zakończenie wycieczki ok. godziny 14.00 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu