Państwo: Litwa Region: Miasto: Wilno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

    Cena zawiera:·        

Przejazd autokarem na trasie całej wycieczki·        

2 noclegi w Hotelu 4* w Wilnie (Pokoje 2-osobowe)·        

Wyżywienie: Śniadania, obiady i kolacje ·        

1 napój w cenie do obiadów i kolacji ·        

1 kolacja regionalna·   

Zwiedzanie według programu·        

Opieka pilota podczas całej wycieczki·        

Lokalni przewodnicy w Wilnie -3 dni ·        

Warsztaty wyrobu kibinów·        

Warsztaty wyplatania palm wielkanocnych- w terminie kwietniowym*    

Bilety wstępu: na wieżę telewizyjną, dziedziniec Uniwersytetu, Zamek w Trokach, Muzeum Mickiewicza 

2100,-

 WYJAZD INCENTIVE DO WILNA 

                                                   

   HOTEL BEST WESTERN ****

Czterogwiazdkowy hotel BEST WESTERN Vilnius usytuowany jest na prawym brzegu Wilii, 950 metrów od Starego Miasta. Oferuje on kryty basen z sauną, bezpłatny parking oraz klimatyzowane pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi. Wszystkie pokoje i apartamenty w hotelu BEST WESTERN Vilnius są jasne i urządzone w klasycznym stylu. Z każdego z nich można podziwiać widok na miasto. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar oraz nowoczesna łazienka z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Podczas pobytu Goście mogą odwiedzić centrum odnowy biologicznej z sauną, basenem i salą fitness. W recepcji działa również kantor wymiany walut, punkt informacji turystycznej i punkt sprzedaży biletów. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu podawane jest codziennie rano w eleganckiej restauracji Europa, która w ciągu dnia zaprasza na dania kuchni europejskiej. W barze oferowane są rozmaite drinki

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1 Wyjazd z Warszawy o godz. 06.00. Przyjazd do WILNA ok. godziny 14.00 (czas przejazdu 8 godzin-490 km- w tym wliczone postoje). Lunch w jednej z restuaracji – w formie bufetu, lampka wina w cenie.Przyjazd do Hotelu Best Western – zakwaterowanie. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie Starego Miasta od Ostrej Bramy do Placu Ratuszowego- kaplica MB Ostrobramskiej, Cerkiew Św. Ducha - miejsce prawosławnych pielgrzymek do grobu Trzech Męczenników uznanych za świętych (jedna z najpiękniejszych cerkwi w Wilnie), Klasztor OO. Bazylianów, ''Cela Konrada'' gdzie był więziony Adam Mickiewicz wraz z innymi filomatami, Kościół Św. Kazimierza - patrona Litwy, Plac Ratuszowy.Wjazd na Wieżę Telewizyjną – 326 m wysokości, najwyższy wolnostojący budynek na Litwie, symbol miasta. Platforma widokowa wykonuje pełny obrót w ciągu 45 minut. Taras widokowy na 165 metrze i znajduje się tutaj restauracja, gdzie uczestnicy zjedzą kolację- zupa, drugie danie, deser, kawa lub herbata, woda mineralna i piwo lub lampka wina.       

 DZIEŃ 2: Po śniadaniu dalsze zwiedzanie WILNA z lokalnym przewodnikiem-Cmentarz na Rossie, gdzie spoczywa wielu wybitnych Polaków, Pomnik A. Mickiewicza, kościół Św. Anny, Muzeum im. A. Mickiewicza (bilety wstępu w cenie), dziedziniec Uniwersytetu Wileńskiego (bilety wstępu w cenie), Kościół Św. Piotra i Pawła - ''perła baroku'', Wzgórze Trzech Krzyży - ostatnie spojrzenie na panoramę starówki wileńskiej. Lunch w formie bufetu.Wyplatanie wielkanocnych palm wileńskich ( w niedzielę 5 kwietnia- Niedziela palmowa – wyplatanie palm wileńskich znalazło się na liście niematerialnego dziedzictwa kulturalnego UNESCO) Przejazd do wsi Czekoniszki, gdzie działa ośrodek-ostoja palm wielkanocnych i gospodarstwa domowego. W tej filii Muzeum Etnograficznego zwiedzający mogą zapoznać się z popularną na Wileńszczyźnie tradycją wicia palm i zaplątywania roślin oraz innych elementów. Każdy uczestnik będzie mógł zrobić palmę, a oprócz tego będą mogli również kupić do domu:) Trwa to około 2 godz. Powrót do Wilna, kolacja regionalna - na stole przekąski litewskie, zupa, drugie danie (np. cepelin i placek żmudzki), deser, kawa/herbata, woda, degustacja 4 trunków (999, starka, bobeline, dainava _ albo podobne, w zależności, co mają w tym dniu, degustacja 4 rodzajów piwa) – występ kapeli ludowej.      

 DZIEŃ 3: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miasta TROKI: Zwiedzanie malowniczo położonego nad kilkoma jeziorkami miasteczka z pięknym zamkiem na wyspie. Zobaczymy: Muzeum na zamku trockim, Kościół WNMP w Trokach z cudownym obrazem Matki Boskiej Trockiej.  Warsztaty wyrobu kibinów-czyli rodzaj pierogów z kruchego ciasta zapiekanych w piecu- tradycyjne danie wileńskie: każdy uczestnik dostaje do ręki ciasto, nadzienie, wałek i ma sam zrobić te kibiny. Potem je wkładają do pieca, tym czasem dostają do jedzenia kibin z rosołem z restauracji na obiad, a gdy się wypieką wykonane przez uczestników, również je dostają.  Wyjazd w drogę powrotną, powrót do Warszawy ok. godziny 22.00   

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu