Państwo: Polska Region: Miasto: Wrocław Transport: własny
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA

  • 3 noclegi w hotelu W CENTRUM WROCŁAWIA (pokoje 2-osobowe z łazienkami)
  • Wyżywienie – 3 śniadania, 3 obiadokolacje
  • Lokalny przewodnik w ZOO
  • Lokalny przewodnik po Wrocławiu – 4 godziny 1 dnia
  • Ubezpieczenie NNW
  • Miejsce gratis na każde 22 osoby płacące

 

Cena nie zawiera: biletów wstępu ( Zoo z Afrykarium, Panorama Racławicka, zamek Książ, rejs statkiem - 180 zł płatne u pilota grupy ) 

Dopłata do pokoju SGL 200 zł/3 noclegi

Zalecane aby grupa miała zestawy słuchawkowe Tour Guide

790,-

ATRAKCJE WROCŁAWIA i ZAMEK KSIĄŻ

OFERTA DLA GRUP PRZYJAZDOWYCH

ZAKWATEROWANIE: 

Sieciowy Hotel zlokalizowany w centrum miasta, otworzony w 2012 roku.. Zlokalizowany w bardzo bliskiej odległości od granic Starego Miasta. Dotarcie na Rynek Główny, piechotą lub komunikacją miejską, zajmuje ok. 15 min, tyle samo co do Panoramy Racławickiej.

Hotel  oferuje 136 klimatyzowanych, dwuosobowych pokoi. W każdym pokoju znajduje się łóżko z wygodnym materacem, telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej, biurko i szafa, a w łazience prysznic. Jest także bezpłatna sieć Wi-Fi. Pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych posiadają odpowiednio przystosowaną łazienkę. Za dodatkową opłatą, w miarę dostępności, istnieje możliwość wypożyczenia suszarki do włosów i czajnika. Hotel oferuje wyżywienie 2 razy dziennie: Śniadania w godzinach od 6.30 do 10.00 w dni robocze, a w dni wolne od 7.00 do 10.00. Posiłek serwowany jest w sali śniadaniowej hotelu, natomiast obiadokolacje serwuje w restauracji 

DZIEŃ 1:

Przyjazd do Wrocławia i zakwaterowanie w hotelu Premiere Classe Wrocław Centrum. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu przejazd do Wrocławskiego Zoo o godzinie 9.00 – Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie ogrodu oraz Afrykarium – pierwsze w Polsce Oceanarium z prawdziwego zdarzenia, przedstawiające ekosystem wokół Czarnego Lądu. Jedna z największych, nowych atrakcji Wrocławia. Po zakończeniu zwiedzania przejście na Przystań Zwierzyniecką i rejs statkiem po Odrze, który kończy się w centralnej części miasta, tuż przy Ostrowie Tumskim. Zwiedzanie Ostrowa, Wyspa Piasek, Katedra. Następnie spacer po starym mieście – Rynek, Kościół Mariacki, Ratusz, Pręgierz, fontanna, pomnik Fredry, słynne kamieniczki Jaś i Małgosia, Dzielnica Czterech Wyznań. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny Starówce.  powrót do hotelu na kolację. Nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu zwiedzanie Panoramy Racławickiej, jednego z symboli miasta. Jest to panoramiczny obraz, który przedstawia Bitwę pod Racławicami. Nie jest to jednak obraz taki, jak wszystkie inne, gdyż ma aż 114 metrów długości i 15 metrów wysokości. Kiedy patrzy się na Panoramę Racławicką można odnieść wrażenie, że obraz powstał współcześnie, a do jego stworzenia użyto nowoczesnej technologii. Wszystko za sprawą niezwykłej panoramy, gry świateł i wielowymiarowości dzieła. przejazd do Wałbrzycha i zwiedzanie Zamku Książ. Jest to jedna z największych atrakcji Turystycznych Regionu-największy dolnośląski zamek. Poznaj prawdziwą historię Książa – trasa „Od Piastów do tajemnic II Wojny Światowej” to możliwość usłyszenia o dziejach zamku zarówno za czasów arystokratycznej rodziny von Hochberg, jak i w trakcie burzliwego okresu II Wojny Światowej. Zwiedzanie rozpoczyna się podobnie jak trasa „Książ Barokowy” i przebiega przez najpiękniejsze sale reprezentacyjne. Następnie turyści poznają pomieszczenia zamkowe przebudowane przez nazistów w ramach realizowanego w Książu tajemniczego projektu hitlerowskich Niemiec pod kryptonimem „Riese” („Olbrzym”).  Na zakończenie turyści z poziomu tarasów wchodzą do tunelu z okresu II Wojny Światowej, który został wykuty na głębokości aż 15 m pod zamkiem. Dla zwiedzających udostępniono część tego podziemnego tunelu o długości 96 m, szerokości 1,5 m oraz wysokości 2,5 m, Czas zwiedzania: ok. 90 min. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych i przejazd na stare miasto. Czas wolny na spacery po rynku, zakupy i pożegnanie z miastem. Powrót do hotelu na kolacje, nocleg.

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu