Państwo: Węgry Region: Miasto: Budapeszt Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

ŚWIADCZENIA OBJĘTE CENĄ:

Przejazd autokarem 49 osobowym – klimatyzacja, DVD, mini bar na trasie Katowice – Budapeszt-Katowice

3 noclegi w Hotelu 3/4* w Budapeszcie 

3 śniadania w restauracji hotelowej

4 obiady w restauracjach poza hotelem

1 kolacja na pokładzie statku

1 kolacja regionalna w Budafok z muzyka live.

Pokaz folklorystyczny podczas kolacji w Budafok

1 kolacja w restauracji w Szentendre

1,5 godzinny rejs statkiem po Dunaju

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów- Muzeum Marcepana i Oceanarium

 wynajęcie miejscowego przewodnika na 3 dni pobytu na Węgrzech

opłata za zwiedzanie Toru F1 Hungaroring

Pakiet – wynajecie toru i gokartów wraz z oprawą na torze Hungaroringu

 ubezpieczenie KL i NNW, w tym ubezpieczenie od sportów ekstremalnych(gokarty)

opłata składki Turystyczny Fundusz Gwarancyjny-10 zł i Turystyczny Fundusz Pomocowy-10 zł

 opieka pilota na całej trasie

podatek miejski w Hotelu w Budapeszcie

  2 pokoje 1-osobowe w cenie 

2900,00

BUDAPESZT i HUNGARORING

W rytmie czardasza z nutką adrenaliny

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Wyjazd z KATOWIC o godzinie 10.00. OBIAD w restauracji przy granicy polsko -słowackiej, przejazd przez Słowację, przyjazd do Hotelu 3/ 4* w BUDAPESZCIE-centrum miasta. Zakwaterowanie.  O godzinie 19.00 spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Wyjazd nad DUNAJ i WIECZORNY REJS STATKIEM PO DUNAJU 1:30 h z atrakcyjna kolacją „exclusive” na pokładzie: aperitif lub napój, dwa cieple dania i szwedzki stół: wędliny, sery, sałatki, desery. „Budapeszt by Night” / Buda i Peszt z relacja przewodnika i muzyka na pokładzie Ok godz. 21:30 powrót do Hotelu i nocleg

2 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem lokalnym i zwiedzanie miasta.09:30-12:00 Pl. Bohaterów i zespól architektoniczny Vajdahunyadi, Andrassy út, Opera ( zew ) Deak  tér, Synagoga (zew) most Elżbiety, Wzgórze Zamkowe – najstarsza i najbardziejreprezentacyjna część miasta, Zamek Królewski - siedziba węgierskich królów; kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, z której można podziwiać panoramę miasta.) Spacer i przerwa a w niej  OBIAD / przekąska: (grillowane kiełbaski i piwo ) - kawa, ciasto,. 15:00-16:30 przejazd na stronę Pesztu, Parlament (zew.) powrót do Hotelu i krótki odpoczynek.      16:30-18:45 wyjazd, pobyt i wstęp do OCEANARIUM -czas wolny, i możliwość pobytu w centrum        handlowym. W godzinach wieczornych KOLACJA REGIONALNA w CSARDZIE – specjalnej     regionalnej restauracji, aperitif, dwa ciepłe dania, deser, wino bez ograniczeń plus muzyka     cygańska na żywo plus pokazy tancerzy (program folklorystyczny). O 22.30 powrót do hotelu.

3 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z lokalnym przewodnikiem i przejazd na HUNGARORING -pierwszy tor Formuły 1 zbudowany za Żelazną Kurtyną, pierwsze zawody odbyły się w 1986 roku, a przybyło na 200 000 kibiców, mimo że ceny biletów kilkukrotnie przekraczały średnie zarobki miesięczne Węgrów. ZWIEDZIMY HUNGARORING z lokalnym przewodnikiem, wejdziemy do miejsc niedostępnych normalnie zwykłym kibicom, jak Padoki, Pit-Stopy, Punkt Kontroli Wyścigu, możemy zrobić sobie zdjęcie na podium i „spotkać się” z ubiegłorocznymi zwycięzcami wyścigów Grand Prix Węgier w Parku Statuetek, oglądając ich popiersia. LUNCH w restauracji lub catering po zwiedzaniu. Następnie przejście do przylegającego do TORU F1 – toru wyścigowego Gokartów, liczącego 500 m. Wynajęcie toru na 2,5 godziny. Uczestnicy zostaną podzieleni na 4 grupy, będą rywalizować o wyłonienie zwycięzcy w swojej grupie, a na koniec finał z udziałem najlepszych z każdej grupy. Każdy będzie mógł przedtem przejść krótki trening i jazdę testową, następnie kwalifikacje i finały. Trzech najlepszych uczestników stanie na prawdziwym podium, wręczone zostaną dyplomy i puchar dla zdobywcy 1 miejsca, a trzy osoby stojące na podium- każdy szampana. Wszyscy uczestnicy na miejscu otrzymują kaski.                 Przejazd na Zakola Dunaju do SZENTENDRE–węgierskiego klejnotu nad Dunajem, urokliwego miasteczka, miejsce spotkań bohemy artystycznej Budapesztu, wąskie uliczki pełne straganów z regionalnymi wyrobami artystycznymi, liczni malarze portretów. Zwiedzanie Muzeum MARCEPANA. O godzinie 19.00 – kolacja w restauracji w SZENTENDRE – 3 dania+ woda +wino i kawa. Przyjazd do Hotelu ok. godziny 21.30

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Obiad w restauracji podczas podróży. Przyjazd do Katowic około godziny 18.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu