Państwo: Holandia Region: Miasto: Amsterdam Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA :

przelot samolotem Wrocław -Eindhoven -Wrocław ,

bagaż podręczny + bagaż 10 kg oddawany do luku samolotu

transport busem na miejscu zgodnie z programem

3 noclegi w hotelu ***  w Bredzie ,

4 śniadania i 3 kolacje ( 2 daniowe + napój w cenie ) + 1 obiad w dniu wylotu  , 

opieka pilota ,

CENA NIE ZAWIERA  :

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów : dom HIeronima Boscha, Grote Kerk w Bredzie , Kinderdijk , wieża Euromast w Rotterdamie , Rijksmuseum Amsterdam, rejs kanałami Amsterdamu plus lokalni przewodnicy przez 4 dni- 150 EURO 

3200,-

HOLANDIA SAMOLOTEM Z WRO

Eindhoven-Breda-Kinderdijk– Haga- Rotterdam -Zaanse Schans-Amsterdam-Eindhoven                              

1 dzień

Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godzinie 04.30, odprawa lotniskowa .

Start samolotu : 06.40. Lądowanie na lotnisku w Eindhoven o godzinie 08.20. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Śniadanie Przejazd autokarem do HERGOTENBOSCH - miasta- perły architektury niderlandziej, ze wspaniałą gotycką katedrą i domem Hieronimusu Boscha, słynnego malarza, który tutaj się urodził, żył i tworzył. Przejazd do Bredy – najbardziej polskiego z holenderskich miast, o którym mówi się często - najładniejsze miasto Brabancji Północnej. W programie spacer po centrum, odwiedzimy kościółek św. Joosta, Grote Kerk ( symbol miasta ), przejedziemy na honorowy, wojskowy cmentarz Polskich Żołnierzy, którzy wyzwolili Bredę z rąk okupanta hitlerowskiego i którzy spoczywają tam razem ze swoim dowódcą generałem Maczkiem.

Obiadokolacja i nocleg w hotelu ***w Bredzie

2 dzień

Śniadanie i przejazd do Zaanse Schans – wieś ta jest rodzajem skansenu, choć większość domów jest zamieszkałych. Niektóre domy, gospodarstwa i wiatraki są udostępnione do zwiedzania. Obejrzeć można: wiejską wytwórnię serów, urocze staro-holenderskie sklepiki sprzedające produkty jak sto lat temu, muzeum klompów ( drewnianych sabotów ) łącznie z pokazami produkcji, ciekawe i oryginalne pamiątki. Wszystkie domki - jak to w Holandii - otoczone są wodą i połączone mostkami. Nad wodą podziwiać można wiatraki, służące niegdyś do celów przemysłowych.

Ze skansenu przejedziemy do Amsterdamu nazywanego „Wenecją Północy”. Metropolia położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Zobaczymy tutaj Pałac Królewski na Placu Dam, Westerkerk- kościół protestancki, gdzie pochowany jest  Remrandt, dom Anny Frank, Bloemenmarkt  ( targ kwiatowy ), gdzie przez cały rok można kupić tulipany. Wizyta w jednej z najbardziej znanych szlifierni diamentów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Rijksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła Remrandta van Rijn ( Straż nocna, Żydowska narzeczona, Autoportret), Johanesa Vermeera ( Nalewająca mleko, Uliczka, Czytająca list), Steena, Halsa  przejdziemy też pod Muzeum Vincenta Van Gogha, gdzie znajduje się ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów. Jest to największa taka kolekcja na świecie. Będziemy mieli okazję podziwiać to wyjątkowe miasto z pokładu statku wycieczkowego w czasie rejsu po Amsterdamskich kanałach. Wieczorem pospacerować będzie można po De Wallen - dzielnicy czerwonych latarni  "red light district"( miejsce nocnych uciech ).

 Powrót do Hotelu w okolicach Bredy , obiadokolacja

3 dzień

Po śniadaniu przejedziemy do Hagi ( Den Haag ) – politycznej stolicy Królestwa Niderlandów, gdzie swoją siedzibę ma parlament oraz król Wilhelm Alexander.  Zatrzymamy się przed Trybunałem Sprawiedliwości, gdzie sądzeni są zbrodniarze wojenni, odwiedzimy Binnenhof – najstarszy kompleks zabudowań, który od wieków jest siedzibą parlamentu, zobaczymy pałac urzędującego władcy, XIV wieczny Grote Kerk oraz przejdziemy główną, reprezentatywną częścią miasta. W drugiej części dnia przyjazd do  Rotterdam. W tym najbardziej nowoczesnym mieście i największym porcie w Europie z wieży „Euromast” podziwiać będziemy panoramę stolicy regionu Holandii południowej, przejedziemy przez most Erazma, zobaczymy wyjątkowe domy mieszkalne Cubus  oraz odwiedzimy nowoczesny bazar w kształcie rakiety tenisowej. Obiadokolacja w Bredzie i powrót do Hotelu

4 dzień  

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Kinderdijk, gdzie podziwiać można 19 zabytkowych wiatraków. To miejsce idealnie ilustruje, iż Holandia położona jest poniżej poziomu morza. W tym największym skupisku wiatraków w całej Holandii i jednym z najbardziej znanych atrakcji turystycznych kraju wpisanych na listę UNESCO i będą mieli Państwo okazję zwiedzić jeden z nich.

Obiad w restauracji. 

Przejazd na lotnisko w Eindhoven. Odprawa lotniskowa od godz.15.30 wylot samolotu o godz. 17.30

Lądowanie we Wrocławiu   –19.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu