Państwo: Polska Region: Miasto: Kudowa Zdrój Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA

 • Wynajęcie autokaru na cały okres trwania wycieczki
 • 1 nocleg w hotelu Paria SPA**
 • 1 śniadanie w hotelowej restauracji
 • 1 kolacja integracyjna w restauracji „W Starym Młynie” z bogatym menu i napojami (3 piwa/os)
 • ognisko oraz obiad na terenie przystani w Bardzie
 • Wynajęcie DJ-a na 5 godzin,
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim- 3 godzinny  wraz ze szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i profesjonalną opieką przewodnika oraz instruktora/ratownika
 • Godzinna zabawa w Folwarku Szyfrów
 • Paintball
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie NNW 

Kalkulacja dla grupy minimum 25 osób 

900,-

KOTLINA KŁODZKA

ZABAWY INTEGRACYJNE

SPŁYW PONTONOWY, PAINTBALL, ESCAPE ROOM

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd w stronę Wrocławia o godz. 15.00. Przyjazd do miejscowości Kudowa – Zdrój o godz. 17.30. Zakwaterowanie w hotelu Paria SPA. 

O godz. 19.00 przejazd na kolację integracyjną do restauracji „W Starym Młynie” w Kudowie. Zagroda w Starym Młynie to restauracja usytuowana w oryginalnym, zabytkowym wnętrzu starego młyna wodnego. W menu tradycyjny żur w chlebie oraz liczne specjały Polskiej kuchni, między innymi kaczka z jabłkami, pieczony schab, karp, pierogi z kapustą i grzybami, opiekane ziemniaczki oraz wybór surówek i sałat. W cenie 3 piwa/os. Zabawa przy muzyce  prowadzona przed DJ-a. Zakończenie imprezy o północy. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przyjazd do Ławicy koło Kłodzka.

Rozpoczęcie zabawy w Folwarku Szyfrów, czyli tajemniczym pokoju skrywającym sekrety Dolnego Śląska. Zabawa polega na wspólnej ucieczce dzięki rozwiązywaniu zagadek i sprawnej współpracy. Jeżeli grupa rozwiąże wszystkie zadania przed upływem czasu, uda się wyjść z pokoju w blasku chwały…

Kolejna atrakcja to paintball – Po przeszkoleniu  grupa zostanie podzielona na dwie drużyny, które będą prowadzić pozorowaną walkę przy pomocy pistoletów na kulki z farbą.

Po zabawie przerwa na posiłek w formie ogniska. Każdy uczestnik otrzyma porcję kiełbaski, sosy, pieczywo oraz dowolny napój, ciepły lub zimny.

Przejście na przystań, gdzie spotkamy się z przewodnikiem oraz instruktorem – ratownikiem. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły i zostaną przeszkoleni z techniki spływu i zasad bezpieczeństwa.

Rozpoczęcie spływu pontonowego - To fascynująca wyprawa i niezapomniana przygoda. Trasa spływu to przystań w Ławicy – Bardo, która prowadzi pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Uczestnicy popłyną pradawną doliną, między kolorowymi łąkami i lasami, wśród skał zbocza gór Bardzkich.

Zakończenie spływu na przystani w Bardzie ok. godz. 16.00 i obiad w lokalnej restauracji. W menu rozgrzewająca zupa pomidorowa oraz tradycyjny pstrąg z własnego połowu, z którego słynie region Bardzki. Ryba podana będzie z frytkami, surówkami oraz dowolnym napojem (bezalkoholowy lub piwo).

Wyjazd w drogę powrotną ok. godziny 17.00. Powrót do Wrocławia ok. godz. 19.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu