Państwo: Włochy Region: Miasto: Mediolan Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Samolot na trasie Wrocław – Bergamo – Wrocław
 • Bagaż rejestrowy do 10 kg/osoba oddawany do luku samolotu
 • Mały bagaż podręczny zabierany na pokład samolotu
 • Wynajecie autokaru na wycieczkę do Mediolanu i transfer do Hotelu Best Western 4* (110km)
 • Wynajecie autokaru na wycieczkę do Werony i Jez. Garda
 • Wynajęcie autokaru na wycieczkę do Wenecji
 • Wynajecie autokaru na transfer powrotny na lotnisko Bergamo.
 • Rejsy łodziami po Jeziorze Garda
 • 3 noclegi w hotelu BEST WESTERN EXPO **** VILLAFRANCA (pokoje 2-osobowe z łazienkami)
 • 4 śniadania, 3 kolacje w hotelu w hotelu Best Western – wino i woda do kolacji
 • 3 x LUNCH podczas zwiedzania we Włoszech – przystawka i główne danie + woda minaralna
 • Podatek miejski płatny w hotelu
 • opiekę pilota na całej trasie
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny(10zł) i na Turystyczny Fundusz Pomocowy(10zł)
 • lokalni przewodnicy w Mediolanie, Wenecji i Weronie
 • biletów wstępu do Katedry Duomo, Arena Werona i tramwaj wodny w Wenecji, Bazylika w Wenecji
 • zestaw nadawczo-odbiorczy Tour Guide (słuchawki +odbiornik)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3600,-

WENECJA-MEDIOLAN-WERONA-J.GARDA

Samolot z Wrocławia

1 Dzień:

Zbiórka uczestników na lotnisku WROCŁAW o godzinie 04.00 Wylot o 05.50 Przylot na lotnisko Bergamo o godzinie 07.30 Podstawiony autokar i wyjazd do MEDIOLANU. Śniadanie w restauracji. 

Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie historycznego centrum Mediolanu – 3 godziny: DUOMO- KATEDRA- trzeci co do wielkości kościół na świecie, symbol miasta, punkt obowiązkowy wizyty w Mediolanie, GALERIA Vittorio Emanuele - pierwszy we Włoszech konstrukcja ze stali i żelaza, CASTELLO SFORZESE – średniowieczna twierdza z czasów, gdy Mediolanem rządził ród Sforzów, VIA MANZONII – jedna z najsłynniejszych ulic Mediolanu, który uchodzi za drugą światową stolicę mody – słynne butiki i sklepy.

LUNCH w restauracji -13.00-14.00

Przejazd metrem do dzielnicy Naviglio z kanałem wodnym zbudownaym przez Leonardo da Vinci. Dzielnica artystów i lokalnej bohemy, mnóstwo knajpek i restauracji. 

Przejazd autokarem do Hotelu BEST WESTERN PLUS EXPO **** w Villafranca, nieopodal Werony. Wszystkie pokoje odznaczają się nowoczesnym wystrojem i wyposażone są w telewizory LCD. Podłogi wyłożono miękką wykładziną. Opcje zakwaterowania z podłogą wyłożoną parkietem (dla alergików) oferowane są na życzenie. Goście mogą bezpłatnie korzystać z centrum fitness. Na miejscu znajduje się też niewielkie spa i bar z nowoczesną częścią wypoczynkową. Hotelowa restauracja Vittoria w porze lunchu i kolacji zaprasza na dania typowe dla Werony. W piwniczce znajdują się najlepsze wina z Wenecji Euganejskiej. Do dyspozycji Gości są eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. 

Zakwaterowanie w pokojach.

Kolacja w restauracji hotelu-Best Western - 3 dania + wino i woda do kolacji w cenie.

2 Dzień:

Po śniadaniu przejazd autokarem do WERONY- jednego z najstarszych miast we Włoszech. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem.  Przede wszystkim starożytny amfiteatr Arena- najlepiej na świecie zachowany rzymski amfiteatr i Dom Julii ze słynnym balkonem. Casa di Giulietta – wąska ulica z najdroższymi sklepami. Piazza delle Erbe – najważniejszy plac, serce miasta.

LUNCH w restauracji w centrum miasta.

Przejazd nad JEZIORO GARDA – największe i najpiękniejsze jezioro Włoch.

Z półwyspu SIRMIONE rejs 30 minutowy ścigaczami po jeziorze- zobaczymy słynne rezydencje nad jeziorem, jak na przykład Ville Marii Callas.                

W godzinach wieczornych kolacja w Hotelu Best Western-3 dania + wino i woda

3 Dzień:

Po śniadaniu całodzienna wycieczka do WENECJI. Przyjazd autokaru na parking Troncetto, w wyspiarskiej części Wenecji i przejazd statkiem w okolice Placu Świętego Marka. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Wenecja to 170 kanałów i 417 mostów. Canale Grande, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka- po renowacji- zwiedzanie wnętrz, Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer w kierunku mostu Rialto, największy kościół gotycki Świętych Jana i Pawła.

LUNCH w restauracji.

Czas wolny dla uczestników. Popołudniu powrót do Hotel. Kolacja w restauracji hotelowej                                                       

4 Dzień:

Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie, wyjazd na lotnisko w Bergamo. Wylot samolotu o 10.00 Przylot do Wrocławia o godzinie 11.40

              

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu