Państwo: Dania Region: Miasto: Kopenhaga Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: inne

 

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

 Bilety lotnicze Kraków-Billund

Bilety lotnicze Kopenhaga-Kraków

Bagaż oddawany do luku – 10 kg/os (rozmiar 55 x 40 x 25 cm) + mały bagaż podręczny

3 noclegi w domkach w LALANDIA

1 nocleg w hotelu ZLEEP KOPENHAGA ARENA 3*(pokoje 2-osobowe + 3 SGL)

 wyżywienie w hotelach: 3 x śniadanie

 3 x lunch

4 x kolacje

Opłata za przejazd mostem Storebaelt

 Zwiedzanie Vejle

 bilety wstępu do TIVOLI+ bilet na atrakcje w TIVOLI, LEGOLANDU, ZOO GIVSKUD

1 godzinny rejs łodzią po kanałach Kopenhagi

opieka pilota – przewodnika

 ubezpieczenie KL i NNW + Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP

wynajęcie autokaru na trasie BILLUND- KOPENHAGA

Wynajęcie autokaru na trasie Hotel BILLUND- ZOO GIVSKUD- BILLUND

 Bilety na metro w Kopenhadze

5300,--

LEGOLAND i LALALANDIA (BILLUND)

ZOO SAFARI GIVSKUND

JELLING i VEJLE

Najdłuższy most w Europie 

KOPENHAGA-Tivoli

SAMOLOTEM Z KRAKOWA 

Dzień 1. Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku Kraków Balice o godzinie 5.30 Odprawa bezpieczeńska I odprawa pokładowa. Uwaga dopuszczalne bagaże: oddawany do luku o wadze do 10 kg I wymiarach 55x40x 25 cm + mały Bagaż podręczny. Wylot samolotu linie Ryanair godzinie 08.10 lądowanie w BILLUND o godzinie 09.55 Odebranie bagaży. Przejazd busikami do Parku Wodnego LALALANDIA- zakwaterownaie w domkach wakacyjnych 8 osobowych na terenie Parku. Luksusowe domki – 4 sypialnie, pokój dzienny, łazienka, sauna.Taras. Bilet wstępu w Parku Wodnym w cenie pobytu. LUNCH . O godzinie 13.30 przejście piechotą do LEGO HOUSE - w centrum Billund- budynek o powierzchni 12 000m2 wypełniony 25 milionami klocków Lego. Na miejscu doświadczysz różnych aktywności w tym cyfrowego budowania klocków Lego, programowania robotów i animowania modeli. Czas wolny, powrót do Lalalandi, wieczorem kolacja w restauracji na terenie Lalalndia  

Dzień 2

Śniadanie Pobyt w LEGOLANDZIE – wszystkie atrakcji w cenie. Uczestnicy otrzymują 100 DKK na lunch.W godzinach popołudniowych czas na atrakcje w LALALANDII. Od godziny 18.00 – kolacja w restauracji włoskiej przy Parku Lallandia.

Dzień 3.

7.00-9.00 śniadanie w restuaracji hotelowej. 9.30-Wyjazd busem z polskim kierowcą do GIVSKUD ZOO SAFARI- 25 km od Billund, projekt skupiajacy sie na safari, czyli zwiedzający są w samochodzie a zwierzęta nie patrzą zza krat. Przejazd BUSEM SAFARII -1,5-2 godzinna podróż pośród dzikich zwierząt.Oczywiście są momenty, gdy wysiadamy z autobusu i idziemy pieszo zobaczyć goryle czy lemury, ale tam również nie ma klatek i krat. Fajnie przejechać się obok żyrafy czy bawoła, które chodzą sobie swobodnie poskubując trawkę. Można się zatrzymywać, przez otwarte okno robić zdjęcia. Jedynym miejscem, gdzie nie wolno otwierać okien jest sekcja z lwami, podczas zwiedzania będzie czas na posiłek w jednej z licznych punktów gastronomicznych oferujących dania duńskie lub afrykańskie-w formie grilla lub innej – własnym zakresie. O godzinie 13.30- wyjazd do JELLING- jedno z najważniejszych miejsc w historii Danii- miejce chrztu Dani z 965 roku. Zwiedzimy interaktywne Muzeum Dom Królów i kamienie runiczne- w tym króla Haralda Sinozębego, od jego przydomku pochodzi nazwa Bluetooth-standard bezprzewodowej komunikacji. Przyjazd do  VEJLE-najbardziej facynujące architektonicznie miasto w Danii, w tym Fjordenhus- nad brzegiem morza, wyrasta z wody i sięga 30m. wysokości i inne dzieła architektury plus uliczka gdzie nad tobą wiszą parasole tzw. Mitdpunkt,Powrót do Lalalandii. Kolacja

Dzień 4.
 Po śniadaniu opuszczamy Billund  przejazd wynajetym autokarem do KOPENHAGII,  na trasie przejazdu najdłuższy wiszący most w Europie (18 km) STOREBAELT, wspaniałe widoki. Przyjazd do hotelu ZLEEP KOPENHAGEN ARENA 3*- najnowszy I najwiekszy hotel sieci ZLEEP, tuż obok najwiekszego centrum handlowego w Danii- FIELD’S I stacji metra Orestad, zostawienie bagaży w hotelu I autokar podwiezie uczestników do centrum. Zwiedzanie miasta spacer z pilotem -przewodnikiem: Syrenka Kopenhaska, Cytadela, fontanna Bogini Gefion,barokowy pałac Amalienborg, Ratusz Miejski, osiemnastowieczna portowa dzielnica Nyhavn – 1-godzinny rejs po kanałach miasta łodziami turystycznymi. Kolacja w restauracji. Powrót metrem do hotelu.

Dzień 5 

Po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w luggage room. Przejazd metrem do centrum miasta. Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy – ulicą Stroget, znaną m. in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków i kuglarzy. Przejście do PARKU TIVOLI- całodzienny bilet wstępu + bilet Tapas, który daje możliwość skorzystania z atrakcji Parku . Lunch w restuaracji Mazzoli’s na terenie Parku Tivoli. O godzinie 16.30 wyjazd z Tivoli I metrem przejazd do Hotelu. Zabranie bagaży i przejazd metrem na lotnisko w Kopenhadze, odprawa wylotowa, start samolotu lini Norvegian o godzinie 20.35. Lądowanie w Krakowie o 22.05. Zakończenie wycieczki

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu