Państwo: Włochy Region: Miasto: Mediolan Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Świadczenia zawarte w cenie:

 Bilety lotnicze Kraków– Bergamo – Kraków

 Bagaż rejestrowy 10 kg /osoba oddawany do luku

 Opłaty lotniskowe

 Transfery lotnisko – hotel- lotnisko

Transfery Mediolan-Monza- Mediolan 

 3 noclegi w hotelu 3* w Mediolanie

 3 śniadania

 3 kolacje w restauracjach -3 –daniowe 

lekki lanch w barze  

 opiekę pilota od wylotu z Krakowa do powrotu 

Wynajecie lokalnego przewodnika 1, 2 i 3 dnia

Wynajecie toru gokartowego na Monza na 2 godziny

Bilet wstępu do Duomo

Bilet na zwiedzanie Toru Monza

Bilety - zwiedzanie San Siro

 ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

 Dopłata do pokoju 1-osobowego: 100 euro za 3 doby

Podatek miejski płatna w recepcji hotelu – ok.15  Euro

Bilety na metro na 4 dni- ok. 12 €

 

 

3500,-

MEDIOLAN

SZTUKA-MODA-FOOTBALL-GOKARTY NA MONZA

1 Dzień: Piątek - Mediolan – „włoskie smaki”: Zbiórka na lotnisku w Krakowie o godzinie 11.00. Odprawa wylotowa. Start samolotu godz. 13.05 Lądowanie w Bergamo o godz. 15.00. Transfer autokarem do Mediolanu- przewidywany czas przyjazdu-16.00 Zakwaterowanie w hotelu IBIS MILANO CENTRO 3* w Mediolanie. Godzina 17.00- Spotkanie z lokalnym przewodnikiem i przejazd do dzielnicy NAVIGLIO – po pierwsze przypomina klimatem Wenecję – uliczki poprzecinane kanałami (projektowane przez Leonardo da Vinci) ,  a po drugie swoim charakterem przypomina paryski Montmartre -  liczne knajpki , galerie , wystawy , uliczne bazarki , uliczni artyści - niezwykle klimatyczne miejsce. Zwiedzanie do godziny 19.30 Kolacja w restauracji JOE CIPOLLA-Via Casale 4 -podanie siedmiu rodzajów przystawek i danie główne mix grillowanych mięs podana na gorącej desce z ziemniakami pieczonymi i mieszanką ziół + 150 ml wina. Powrót do hotelu metrem.

2 Dzień: Sobota- -Zwiedzanie Mediolanu: Śniadanie. Godzina 10.00 – spotkanie z przewodnikiem Rozdanie tourguidów. Zwiedzimy dzielnicę nowoczesnej architektury przy Piazzale Gulio Cezare, Muzeum Techniki i Nauki Leonardo da Vinci.  Godzina 14.00 spotkanie pod Katedrą Duomo z przewodnikiem . Zwiedzanie historycznego centrum Mediolanu: DUOMO- Katedra- trzeci co do wielkości kościół na świecie, GALERIA Vittorio Emanuele II- pierwszy we Włoszech konstrukcja ze stali i żelaza, CASTELLO SFORZESE – średniowieczna twierdza z czasów, gdy Mediolanem rządził ród Sforzów, PARK SEMPIONE – doskonałe miejsce na chwilę wytchnienia po długim zwiedzaniu. Kolacja w restauracji - 3 dania plus 100 ml wino

3 Dzień: Niedziela- Zwiedzanie Toru F1 w Monza i Gokarty na MONZA

Śniadanie, wyjazd autokarem o godzinie 10.20 części grupy na TOR F1 na MONZA – spotkanie z przewodnikiem pod pomnikiem FANGIO, zwiedzanie toru wyścigowego Formuły 1 MONZA: Paddock, boxy mechaników, centrum prasowe, stanowiska reporterów, podium, tor, trybuny. Czas wolny dla grupy. Następnie zawody na torze kartingowym przy słynnym torze Formuły 1 MONZA. TOR NA WYLACZNOSC od 14.00 do 16.00 na 2 godziny. – Rozgrzewka, jazda kwalifikacyjna, wyścig finałowy. Na zwycięzcę czeka szampan. Powrót do Mediolanu 

Od godziny 19.00 kolacja w restauracji w centrum Mediolanu– risotto milanese, kotlet po mediolańsku, frytki, panna cotta, wino i woda

4 Dzień -Poniedziałek-Stadion San Siro-symbol piłkarskiego Mediolanu i wylot do kraju.

Śniadanie, wykwaterowanie i pozostawienie bagaży w pokoju bagażowym w hotelu.

Wyjazd metrem o godzinie 09.00 -przejazd metrem pod Stadion San Siro - stadion symbol, tutaj rozgrywają swoje mecze dużyny AC Milan i Interu. Zwiedzanie Muzeum Stadionu- wejście na murawę, trofea AC Milan, odwiedzenie szatni i gabinetów odnowy bilogicznej.  Lekki lunch w barze bistro -godzina 12.00. Powrót do hotelu, zabranie bagaży z hotelu. Wyjazd autokarem na lotnisko o 12.35. Odprawa w Bergamo od 13.35, wylot o 15.35, lądowanie w Krakowie  o 17.30

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu