Państwo: Litwa Region: Miasto: Wilno Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

przejazd autokarem ( WC, klmatyzacja, mini bar) 

2 noclegi w hotelu w Augustowie 

2 śniadania , 2 obiadokolacje 

1 kolacja grillowa -integracyjna

rejs statkiem po Kanale Augustowskim

bilety wstępu do Wilczego Szańca 

lokalny przewodnik w Wilnie i w Wilczym Szańcu, Uniwersytet Wileński

ubepieczenie KLi NNW

opieka pilota 

 

1690

Augustów-Święta Lipka-Wilczy Szaniec-Wilno

HOTEL NAD NETTĄ AUGUSTÓW

Malowniczo położony hotel oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych  pokojach 2- osobowych z łazienką, TV, WiFi. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, bar, bilard, taras z widokiem na rzekę, ogród, prywatna przystań. Centrum miasta oddalone jest ok. 800m. od hotelu, a Kanał Augustowski 200m

Ramowy program wycieczki

Dzień 1 Wyjazd z Wrocławia o godzinie 5.00 rano . Przejazd przez Polskę. Przyjazd do STUDZIENNICZNEJ- malowniczo położonej na półwyspie, miejsca kultu religijnego z wieloma zabytkami sakralnymi. Sanktuarium w Studzienicznej odwiedził w 1999 roku papież Jan Paweł II płynąc statkiem Żeglugi Augustowskiej statkiem „Serwy”. Następnie rejs statkiem Studzienina – Augustów.  Zakwaterowanie w Hotelu NAD NETTĄ. Kompleks hotelowy z widokiem na rzekę Nettę, w sąsiedztwie żeglugi augustowskiej. Obiadokolacja w Hotelu. Nocleg .

 Dzień 2 Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Wilna, spotkanie za lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie WILNA:  kaplica MB Ostrobramskiej, Cerkiew Św. Ducha - miejsce prawosławnych pielgrzymek do grobu Trzech Męczenników uznanych za świętych (jedna z najpiękniejszych cerkwi w Wilnie), Klasztor OO. Bazylianów, ''Cela Konrada'' gdzie był więziony Adam Mickiewicz wraz z innymi filomatami, Kościół Św. Kazimierza - patrona Litwy, Plac Ratuszowy . Czas wolny i dalsze zwiedzanie miasta: Cmentarz na Rossie, gdzie spoczywa wielu wybitnych Polaków, Pomnik A. Mickiewicza, kościół Św. Anny, Muzeum im. A. Mickiewicza ( bilety wstępu w cenie ), dziedziniec Uniwersytetu Wileńskiego ( bilety wstępu w cenie ), Kościół Św. Piotra i Pawła - ''perła baroku'', Wzgórze Trzech Krzyży - ostatnie spojrzenie na panoramę starówki wileńskiej. Powrót do Hotelu w Augustowie. KOLACJA INTEGRACYJNA z bogatym menu w formie grilla z widokiem na rzekę. Nocleg. 

Dzień 3 Po śniadaniu wyjazd do ŚWIĘTEJ LIPKI – sławnego Sanktuarium Maryjnego, jeden z najwspanialszych przykładów baroku. Prezentacja słynnych organów świętolipskich. Przejazd do GIERŁOŻY - zwiedzanie Wilczego Szańca (bilet wstępu w cenie ) - porośnięte lasem ruiny kwatery głównej Hitlera – zamaskowane miasteczko w lesie – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem. Obiadokolacja i wyjazd w drogę powrotną do Wrocławia  . Zakończenie wycieczki po północy  

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu