Państwo: W.Brytania Region: Miasto: Liverpool Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 

  • Przelot samolotem na trasie Wrocław– Liverpool – Wrocław + bagaż 10kg do luku samolotu
  • Transfery lotniskowe
  • 3 noclegi w hotelu Novotel Liverpool Centre **** w pokoju 2-osobowym
  • Możliwość korzystania z basenu i zaplecza rekreacyjnego
  • 3 śniadania w formie bufetu w hotelu
  • 4 kolacje: 1 x w hotelu, 3 x w pubie/restauracji
  • Rejs statkiem po rzece Mersey
  • Opieka pilota – przewodnika
  • Ubezpieczenie KL i NNW

 

CENA NIE ZAWERA

  • Bilety wstępu: Muzeum transportu wraz z przejażdżką zabytkowym tramwajem, U-boot, autokar Hop-on-Hop-off, Katedra w Manchesterze, Muzeum Old Trafford, Anfield Road i wynajęcie lokalnego przewodnika- razem 140 GBP

 

                                                                   OFERTA TYLKO NA ZAMÓWIENIE GRUPOWE - WYJAZD FIRMOWY LUB PODOBNY - MINIMUM 25 OSÓB

4300

 

 

 

 

ANGLIA  I  WALIA

ŚLADAMI THE BEATLES i

LEGEND FUTBOLU

LIVERPOOL–ANFIELD ROAD i

MANCHESTER-OLD TRAFORD

1 DZIEŃ:

  • Spotkanie na lotnisku Wrocław o godzinie 10.00, start samolotu o godzinie 12.15  lądowanie w Liverpoolu o godzinie 13.40.
  • Przyjazd do centrum Liverpoolu, zakwaterowanie w NOVOTEL CENTER 4*.  Spacer po mieście wzdłuż najwiekszych atrakcji miasta - Albert Dock -portowa część miasta wpisana na listę UNESCO, statua the Beatles'ów z 2015 roku, jedyna możliwość zrobienia sobie selfie z członkami formacji. Katedra w Liverpoolu - największa w Wielkiej Brytanii i 5 na świecie. Wieczorem kolacja w pubie. 

2 DZIEŃ:

  • Po śniadaniu zwiedzanie LIVERPOOLU: Na początek rejs statkiem po rzecze Mersey rozsławionej piosenką z lat 60 tych przez zespół Gerry & The Pacemakers - Ferry Cross The Mersey . https://www.youtube.com/watch?v=08083BNaYcA
  • Podziwianie panoramy miasta. Przepłyniecie na południowy brzeg rzeki.

        Zwiedzanie Muzeum Transportu Wirral, przejażdżka zabytkowym tramwajem.

         Zwiedzanie zabytkowego U-Boota z II wojny światowej

  • Powrót statkiem na północny brzeg rzeki
  • Przejazd autokarem turystycznym Hop-on- Hop-off -śladami zespołu The Beatles – muzeum Beatles Story -Zwiedzający mogą zobaczyć studio, gdzie Beatlesi nagrali swój pierwszy album, pierwszą gitarę George'a Harrisona, kompilacje muzyczne i wiele innych ciekawych rzeczy. Jeśli chcesz, istnieje również możliwość wykupienia sobie pamiątkę Beatles ze sklepu muzealnego.
  • Następnie Chinatown – najstarsza chińska dzielnica w Europie, Katedra w Liverpool – największa anglikańska katedra na świecie. Czas wolny na Albert Dock – kompleks zabytkowych budynków i magazynów – na liście UNESCO – obszar pełen pubów, restauracji muzeów.
  • Kolacja w lokalnym pubie.
  • Wieczór z muzyką na żywo w Cavern Club – klubie, w którym zaczynał swoją karierę zespół The Beatles. Napoje i przekąski we płatne we własnym zakresie. Powrót do hotelu, nocleg.
  • 3 DZIEŃ:

Po śniadaniu wyjazd do MANCHESTERU

  • Zwiedzanie najstarszej dzielnicy miasta  Castelfield, w której pełno jest wiktoriańskich domów, a ulice przecinają kanały i mostki. Najbardziej imponującym tutejszym budynkiem jest XV-wieczna katedra z kolegiatą pw. Najświętszej Maryi Panny, św. Denisa i św. Jerzego.
  • Następnie symbol miasta – budynek Beetham Tower – 157 metrów, 48 pięter.
  • Old Traford  – stadion i muzeum Manchester United
  • Powrót do Liverpoolu
  • Kolacja w tajskiej restauracji Chaophraya Liverpool
  • Powrót do hotelu, nocleg.

4 DZIEŃ:

  • Po śniadaniu- Stadion ANFIELD ROAD –zwiedzanie słynnego stadionu FC LIVERPOOL – Muzeum, Galeria Sław, płyta stadionu, szatnie, trofea itd
  • przejazd autokarem do miasteczka CHESTER – to jedno z najstarszych miast W. Brytanii a jednocześnie jedno z najpiękniejszych. Jego historia sięga ok. 2 tys. lat wstecz. Chester założyli Rzymianie i stanowiło bazę zaopatrzeniową. Pierwotnie nazywało się Deva lub Castra Devana. Było w rękach Celtów, Anglów, Sasów, Normanów. Główną atrakcją dla turystów jest urocze zabytkowe centrum miasta. Do najważniejszych zabytków należą m.in.: kamienny most, progi wodne na rzece Dee, średniowieczny zamek i katedra oraz zachowany amfiteatr i mury obronne pamiętające czasy rzymskie. Z Chester pochodzi znany na całym świecie odtwórca Jamesa Bonda – Daniel Craig.
  • Kolacja w restauracji.
  • Przejazd na lotnisko w Liverpoolu. Odprawa o godz. 19.30. Odlot samolotu o godz. 21.35, lądowanie we Wrocławiu o godz. 00.50. Zakończenie wycieczki.

 

NOVOTEL LIVERPOOL CENTER ****

Zlokalizowany jedynie 10 minut drogi spacerem od ścisłego centrum miasta.

Oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych, eleganckich pokojach 2- osobowych wyposażonych w łazienkę, TV, klimatyzację, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, bar, kryty basen, sauna i siłownia

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu