Państwo: Włochy Region: Miasto: Wenecja Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Świadczenia zawarte w cenie:

➢ Samolot na trasie KRAKÓW – MALPENSA-KRAKÓW

➢ Bagaż rejestrowy o wadze do 10 kg/max/osoba oddawany do luku samolotu

➢ Mały bagaż podręczny zabierany na pokład samolotu- o wymiarach 40 cmx 20cmx 25 cm)

➢ Wynajecie autokaru na transfer do MEDIOLANU i do Hotelu Saccardi&Spa *

➢ Wynajecie autokaru na wycieczkę nad Jez. Garda

➢ Wynajęcie autokaru na wycieczkę do Wenecji

➢ Wynajecie autokaru na transfer powrotny na lotnisko MALPENSA

➢ Rejs łodziami po Jeziorze Garda

➢ 3 noclegi w hotelu SACCARDI&SPA **** CASELLE (pokoje 2-osobowe z łazienkami + 6 SGL)

➢ 3 śniadania, 3 kolacje w hotelu w hotelu SACCARDU&SPA –kawa, wino i woda do kolacji

➢ 3 x LUNCH podczas zwiedzania we Włoszech – przystawka i główne danie +kawa+ woda+ wino

➢ Lekki lunch w dniu przyjazdu- Autogrill

➢ Podatek miejski płatny w hotelu

➢ opiekę pilota na całej trasie

➢ ubezpieczenie KL i NNW

➢ opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny(10zł) i na Turystyczny Fundusz Pomocowy(10zł)

➢ lokalni przewodnicy w Mediolanie, Wenecji i Weronie

➢ biletów wstępu do Katedry Duomo i tramwaj wodny w Wenecji, Bazylika w Wenecji

➢ Bilet wstępu na TOUR EXERIENCE w MONZA

➢ zestaw nadawczo-odbiorczy Tour Guide (słuchawki +odbiornik)

4300,-

MEDIOLAN-MONZA-WENECJA-SIRMIONE-WERONA

1 Dzień-1 KRAKÓW-MEDIOLAN-Caselle: Zbiórka uczestników na lotnisku w KRAKOWIE o godzinie 10.45. Wylot o 13.05 Przylot na lotnisko MALPENSA o godzinie 15.00. Przejazd autokarem AUTOGRILL VILLORESI WEST- lekki lunch- sandwich lub pizza, , croissant lub sałatka owocowa i woda. Przyjazd do MEDIOLANU. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie historycznego centrum Mediolanu – 2 godziny-17.15-19.15: DUOMO- KATEDRA- trzeci co do wielkości kościół na świecie, symbol miasta, punkt obowiązkowy wizyty w Mediolanie, LA SCALA – słynna opera mediolańska, GALERIA Vittorio Emanuele - pierwszy we Włoszech konstrukcja ze stali i żelaza, CASTELLO SFORZESE – średniowieczna twierdza z czasów, gdy Mediolanem rządził ród Sforzów, VIA MANZONII – jedna z najsłynniejszych ulic Mediolanu, który uchodzi za drugą światową stolicę mody – słynne butiki i sklepy. Przyjazd do Hotelu SACCARDI &SPA****Caselle di Sommacampagna. Wszystkie pokoje odznaczają się nowoczesnym wystrojem i wyposażone są w telewizory LCD. Podłogi wyłożono miękką wykładziną. BASEN KRYTY, JACUZZI, SAUNA I SALA FITNESS w cenie pobytu. https://www.hotelsaccardi.it/ od Kolacja o 20.30 w restauracji hotelu - 3-daniowe menu + kawa + wino i woda. Zakwaterowanie w pokojach.

2 Dzień-JEZIORO GARDA-WERONA:

Po śniadaniu, o 10.00 przejazd do SIRMIONE nad Jeziorem Garda.

Małe zatoczki portowe, promenady nad brzegiem, mnóstwo kwiatów w ogrodach i tajemniczych parkach, stare mury, urocze wąskie uliczki i górujący nad tym zamek Scaliger – oto stare miasto Sirmione. LUNCH w restauracji-2 daniowa +kawa + woda +wino, a na koniec, półgodzinna przejażdżka szybkimi łodziami po jeziorze. Od strony wody zobaczymy Ville Marii Callas, Groty Katullusa, Termy Sirmione. W godzinach popołudniowych przyjazd do WERONY – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem 17.00-18.30 – w tym ARENA – najlepiej zachowany starożytny amfiteatr i dziedziniec DOMU JULII ze słynnym balkonem. Kolacja -3 dania +kawa, wino i woda

3 Dzień-WENECJA: Po śniadaniu całodzienna wycieczka do WENECJI. Wyjazd o godzinie 9.00 Przyjazd autokaru na parking Troncetto, w wyspiarskiej części Wenecji i przejazd statkiem w okolice Placu Św.Marka.

Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Wenecja to 170 kanałów i 417 mostów. Canale Grande, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka- po renowacji- zwiedzanie wnętrz, Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer w kierunku mostu Rialto, największy kościół gotycki Świętych Jana i Pawła. LUNCH w restauracji Planeta-2 daniowa +kawa +woda. +wino. Czas wolny dla uczestników. Powrót do Hotel. Kolacja w hotelu SACCARDI&SPA- 3 daniowa +kawa, wino.

4 Dzień: Śniadanie w godzinach 06.30-07.30, wyjazd z hotelu z bagażami o godzinie 07.45.

Przyjazd na AUTODROMO NAZIONALE MONZA, czyli słynny tor FORMUŁY 1 pod Mediolanem., gdzie Robert Kubica osiągnął pierwsze w swojej karierze podium, zajmując III miejsce. Zwiedzanie Autodromo z przewodnikiem, zobaczymy miejsca, gdzie zwykły kibic nie ma wejścia, czyli padoki, pit stopy, pokój prasowy, pokój odpraw, pokoje zarządu wyścigu, podium. Przyjazd do restauracji w pobliżu lotniska. LUNCH -2 dania +kawa i woda. Przyjazd na lotnisko MALPENSA o 13.30. Wylot o 15.35 i lądowanie KRAKOWIE o 17.30

 

 

 

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy zagraniczne i rejsy statkiem

Kos Travel to turystyka przygotowana dla osób w różnym wieku. Marzą Ci się tanie wczasy w Hiszpanii? Zaproponujemy luksusowe wczasy na Costa del Sol lub równie słonecznej Costa Brava. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek na Liwę autokarem lub też wycieczek objazdowych do Włoch.

Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe wyjazdy zagraniczne. Część z nich przygotowujemy specjalnie z myślą o seniorach. Z nami możliwe będą tanie wczasy dla seniorów nad polskim morzem lub też wczasy dla seniora w Hiszpanii. Dla podróżujących nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych propozycji wyjazdów zagranicznych. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu