Państwo: Włochy Region: Miasto: Florencja Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

przelot samolotem Wrocław-Bolonia-Wrocław

przejazd pociagiem Lotnisko Bolonia-Florencja

powrót autokarem Florencja-lotnisko Bolonia 

2 noclegi w Hotelu 3* w ścisłym centrum miasta 

2 śniadania

opieka pilota 

ubezpieczenie KL i NNW 

obowiązkowe składki na TFG i TFP

 

CENA NIE ZAWIERA

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

wynajęcie licencjonowanego,lokalnego, przewodnika 

opłaty miejskiej płatnej w recepcji hotelu

1700,00

FLORENCJA

Kolebka RENESANSU 

3-dni -samolotem z Wrocławia 

1 dzień:

Odprawa wylotowa na lotnisku Wrocław od godziny 04.50 rano, start samolotu o 06.50, lądowanie w BOLONII o 08.30. Przejazd autobusem z lotniska Bolonia do ścisłego centrum FLORENCJI. Zakwaterowanie w hotelu *** w ścisłym centrum miasta. Pokoje dwuosobowe z łazienkami.

Od godziny 13.00 do 16.00 zwiedzanie FLORENCJI z lokalnym, licencjonowanym przewodnikiem polskojęzycznym. FLORENCJA to miasto sztuki i wspaniałej architektury, miejsce narodzin Renesansu, które dla wielu swoim urokiem przebija nawet Rzym. Stolica Toskanii jest niemal zawsze zatłoczona, ale ma w sobie "to coś", co pozwala zapomnieć o masach innych odwiedzających i cieszyć się wąskimi uliczkami, pałacami oraz nieustannym harmidrem. Lokalny przewodnik poprowadzi Was po najwspanialszym zabytkach miasta jak Bazylika Santa Maria Novella, najstarsza działająca apteka, katedra Santa Maria del Fiore zwana Duomo- czwarty największy kościół na świecie. Następnie Loggia del Bigallo, Pałac Vecchio zwiedzany z zewnątrz. Słynna fontanna Neptuna.

Plac świętego Marka ze słynną rzeźbą Dawida dłuta Michała Anioła. Bazylika Zwiastowania z freskiem Zwiastowanie. Obszar San Lorenzo związany z Medyceuszami , w tym Mercato Centrale i Bazylika San Lorenzo.

Powrót do Hotelu, czas wolny na posiłek

2 dzień:

Po śniadaniu zwiedzanie słynnej Galerii Uffizi- jedna z największych galerii sztuki we Włoszech – konieczna wcześniejsza rezerwacja, a po wyjściu z Galerii – Bazylika Santa Croce- miejsc pochówku słynnych artystów jak Michał Anioł czy Gallileusz. Spacer słynnym Mostem Złotników całkowicie zabudowany, najczęściej sklepami ze złotem i biżuterią.

Czas wolny. Wieczorem powrót do Hotelu.

3 dzień:

Po śniadaniu wykwaterowanie, przejście na Dworzec autobusowy i przejazd na lotnisko w BOLONII. Odprawa od 12.30, start samolotu o 14.30, lądowanie we Wrocławiu o 16.05.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy zagraniczne i rejsy statkiem

Kos Travel to turystyka przygotowana dla osób w różnym wieku. Marzą Ci się tanie wczasy w Hiszpanii? Zaproponujemy luksusowe wczasy na Costa del Sol lub równie słonecznej Costa Brava. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek na Liwę autokarem lub też wycieczek objazdowych do Włoch.

Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe wyjazdy zagraniczne. Część z nich przygotowujemy specjalnie z myślą o seniorach. Z nami możliwe będą tanie wczasy dla seniorów nad polskim morzem lub też wczasy dla seniora w Hiszpanii. Dla podróżujących nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych propozycji wyjazdów zagranicznych. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu