Państwo: Litwa Region: Miasto: Wilno Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

  • Transport autokarem (WC, klimatyzacja < DVD)
  • 3 noclegi w hotelach ***
  • 3 x śniadania i 4 x obiadokolacje
  • Opieka pilota podczas podróży
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Opłata za TFG i TFP

 

CENA NIE ZAWIERA:

-biletów wstępu do Zamku Troki, wynajęcie lokalnych przewodników w Rydze, Tallinie i Wilnie, opłaty za wjazd na Górę Krzyży i opłaty miejskie płatne w hotelach.

Razem 30 €/osoba płatne u pilota grupy

1850,-

SZAWLE-RYGA-TALLIN-WILNO

1 DZIEŃ: Wyjazd z WROCŁAWIA o godzinie 22.00, podróż nocna przez Polskę i Litwę                              

2 DZIEŃ: około południa przyjazd do SZAWLE pod GÓRĘ KRZYŻY – święte miejsce Litwy, powstała w 1430 roku na pamiątkę przyjęcie chrztu przez Żmudź, a po II Wojnie Światowej stała się symbolem walki z komunizmem, gdy władze sowieckie chciały zlikwidować to miejsce, dzisiaj stoi tutaj ok. 150 000 krzyży.

Następnie przyjazd do RYGI- stolicy Łotwy, spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie miasta.: Stare Miasto wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Plac Ratuszowy z zachwycającym Domem Bractwa Czarnogłowych z XIV wieku, największy gotycki kościół św. Pawła i Katedra, wspaniała Cerkiew Narodzenia, Budynek Małej i Wielkiej Gildii, Dom Kotów z 1909 r. Serce Łotwy bije nad położonym nad Dźwiną dawnym Zamku Krzyżackim, obecnie siedziba Prezydenta Łotwy. Przejazd do Hotelu BRYGITA KOLONNA 3*, zakwaterowanie, obiadokolacja.       

3 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do TALLINA: zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem: barokowy Pałac KADRIORG zbudowany prze cara Piotra I w 1718 r., średniowieczne domy kupieckie w tym odpowiednik „Trzech Braci” z Rygi – tutaj „Trzy Siostry” z xiv wieku. Zamek TOMPEA- siedziba estońskiego parlamentu, Katedra Aleksandra Newskiego, zakwaterowanie w Hotelu DZINGEL***, czas wolny, obiadokolacja w hotelu        

4 DZIEŃ: śniadanie, wyjazd do WILNA, przyjazd do Hotelu ***w godzinach popołudniowych. zakwaterowanie, obiadokolacja w restauracji na mieście, czas wolny.

5 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie, spotkanie z lokalnym przewodnikiem zwiedzanie WILNA: Ostra Brama- symbol religijny Litwy, Klasztor Bazylianów i Cela Konrada, tutaj więziono filomatów, wśród nich był Adam Mickiewicz. Plac Katedralny, katedra, pomnik Mickiewicza, kościół św. Piotra i Pawła. Uniwersytet Wileński założony przez Stefana Batorego w 1579 r. Liczne ślady poloniców.   Przyjazd do ZAMKU TROKI, założony na Jeziorze Galwe na przełomie XiV i XV wieku. przez Kiejstuta i jego syna Witolda Obiadokolacja i wyjazd do Polski o godzinie 17.00.

6 DZIEŃ: Przyjazd do Wrocławia o godzinie 05.00 nad ranem. 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu