Państwo: Czechy Region: Miasto: Brno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

 Cena obejmuje:

·         Wynajęcie autokaru- 46 miejsc -klimatyzacja, DVD, mini bar ·        

2 noclegi w Hotelu*** – pokoje 2 i 3 -osobowe ·        

2 x śniadania, 2 x obiadokolacje ·        

opieka pilota – przewodnika po Morawach  ·        

ubezpieczenie NNW i KL

 

 CENA NIE ZAWIERA BILETÓW WSTĘPU: 750 CZK (ok.150zł )– Lednice, Valtice i Jaskinia Balcarka, Browar Litovel, Muzeum Twarożków)

Dodatkowy obiad – 50 PLN

Kalkulacja dla grupy minimum 40 osób!!! 

880,-

 CZESKIE MORAWY 

Wycieczka integracyjna 3 - dniowa             

 

1 dzień: Zbiórka uczestników o godzinie 6.45. Wyjazd z Bolesławca o 7.00. przyjazd do MUZEUM TWAROŻKÓW OŁOMUNIECKICH w miejscowości Lostice. Sery ołomunieckie to sery dojrzewające wyprodukowane z chudego kwaśnego twarogu. Czeski produkt eksportowy. Muzeum Serów -przedstawia historię serków ołomunieckich. Maszyny do formowania i płukania serów, na koniec sklep firmowy, gdzie można zakupić serki ołomunieckie. Następnie przyjazd do BROWARU LITOVEL – browar z ponad stuletnią tradycją, wytwarza Królewskie Piwo Litovel tradycyjna metodą. Zwiedzanie Browaru, Muzeum Browarnictwa – po zwiedzaniu degustacja piwa!!Przejazd do OŁOMUŃCA- Zwiedzanie jednego z najstarszych miast na Morawach: Ratusz, Fontanna Ariona, Pałac Edelmana, Zegar Ratuszowy, Fontanna Cezara, Kolumna Morowa – na Liście UNESCO, Katedra. Przyjazd do Hotelu. Obiadokolacja.

2 dzień: Śniadanie, zwiedzimy PAŁAC LEDNICE - jeden z najpiękniejszych nowogotyckich pałaców w Europie- apartamenty książęce, sale ceremonialne, ogród francuski z palmiarnią. Następnie – VALTICE – barokowy pałac, dawna rezydencja rodu Lichtensteinów, tutaj znajdują się tutaj Narodowe Zbiory Win Republiki Czeskiej i Salon Win Czeskich, zwiedzanie największej i najstarszej piwnicy z winami w Czechach, połączone z degustacja 4 rodzajów win. Zwiedzanie Mikulova. Powrót do Hotelu. Obiadokolacja

3 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie. Przyjazd do BLANSKO na Morawskim Krasie, zwiedzanie Jaskini BALCARKA jednej z najpiękniejszych tutejszych jaskiń, zachwycający labirynt korytarzy z ciekawymi formami naciekowymi.  Obiad w restauracji Skalny Młyn- przy Jaskini (opcja- dodatkowo płatna). Wyjazd w drogę powrotną- przyjazd do Bolesławca ok. godziny 18.00

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu