Państwo: Polska Region: Miasto: Kraków Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel
 

      

CENA OBEJMUJE:

 

 • 2 noclegi w Hotelu IBIS STYLES CENTRUM KRAKÓW *** w Krakowie (pokoje 2-osobowe
 • Transport luksusowym autokarem na całej trasie wycieczki
 • 2 x śniadanie bufet,
 • 2 x obiadokolacja w restauracji + napój
 • 1 x obiad w restuaracji w Krakowie
 • 1 x obiad jednodaniowy w Tychach
 • Wynajęcie lokalnego przewodnika w Krakowie
 • Wynajecie lokalnego przewodnika w Wieliczce
 • Wynajecie lokalnego przewodnika w Tychach
 • Wynajecie lokalnego przewodnika w Pszczynie
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie podstawowe KL I NNW
 • Opłata składek TFG i TFP
 • Zestawy słuchawki-odbiornik dla uczestników
 • CENA NIE ZAWIERA:
 • Bilet wstępu do Muzeum Browarów Tyskich( 32 PLN), Pałacu w Pszczynie ( 32 PLN), Kopalni Soli w Wieliczce( 80 PLN) , Grobów Królewskich w Katedrze i Dzwon Zygmunta w Krakowie ( 20 PLN) + zestawy audiogaidów - razem bilety wstępu 190 PLN 

 

1000,-
KRAKÓW-WIELICZKA

BROWAR TYCHY-PAŁAC PSZCZYNA

1 DZIEŃ:: Wyjazd z Wrocławia o godzinie 08.00

12.00- Przyjazd do BROWARU KSIĄŻĘCEGO w TYCHACH. Piwo warzy się tutaj nieprzerwanie od 1629 roku. Lokalny przewodnik pokaże uczestnikom historię browaru, poznamy poszczególne etapy produkcji, rozmaite piwne artefakty i najlepsze odmiany surowców. W historycznych ceglanych piwnicach Tyskich Browarów Książęcych znajduje się pub Pod Browarem, w którym nastąpi zwieńczenie zwiedzania – pokaz właściwego nalewania złotego trunku i degustacja warzonego kilka metrów nad lokalem, serwowanego zaraz po uwarzeniu, piwa Tyskie Gronie z Browaru + 1 daniowy posiłek Beef Strogonow+ pieczywo.

Przejazd do PAŁACU w PSZCZYNIE – zwiedzanie z przewodnikiem jednego z najwspanialszych pałaców magnackich w Polsce. Pałac był miejscem kręcenia mnóstwa znanych filmów, przede wszystkim „Magnat”, ale też ‘Sól ziemi czarnej” czy „CK Dezerterzy.

W godzinach popołudniowych przyjazd do HOTLU IBIS STYLES KRAKÓW CENTRUM***

Nowoczesny, nowy hotel, otworzony we wrześniu 2021 roku. Położony w centrum miasta, około 20 minut piechotą do Starego Miasta, ale naprzeciwko hotelu przystanek tramwajowy, 3 przystanki od Starówki. Bardzo ładne, designerskie wnętrze, bar czynny do późna. Pokoje dwuosobowe z łazienkami, TV Sat, klimatyzacja. Zakwaterowanie i kolacja w restauracji hotelowej.

 2 DZIEŃ: Po śniadaniu przyjazd do WIELICZKI – zwiedzanie Trasy Turystycznej KOPALNII SOLI z przewodnikiem. Czas zwiedzania to blisko 3 godziny Grupa zostanie podzielona na dwie części, bo maksymalnie jedna grupa może liczyć 35 osób. Na trasie jest do pokonania około 800 schodów, już na starcie 380, prosimy założenie wygodnych butów. Temperatura w podziemiach kopalni to ok.17’C Po zakończeniu zwiedzania powrót do KRAKOWA. Czas wolny. O godzinie 19.00 – kolacja w restuaracji w Krakowie.

 3 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie i spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie Krakowa Drogą Królewską: Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, Ulica Floriańska, Rynek Główny, Collegium Maius, Kościół Mariacki z zewnątrz, Pałac Biskupi z oknem papieskim, Kościół Franciszkanów, Kościół o. o. Dominikanów, Ulica Grodzka, Kościół św. Piotra i Pawła, Kościół św. Andrzeja, Ulica Kanonicza, Wzgórze Wawelskie – Groby Królewskie w Katedrze + Wieża Zygmuntowska ze słynnym dzwonem. Historyczny szlak, który przemierzali królowie polscy wjeżdżając na Wawel. Biegnie on przez całe Stare Miasto, co pozwala nam zapoznać się z najważniejszymi zabytkami Krakowa. Czas wolny w Starym Rynku. .

OBIAD w restauracji o 14.30 i wyjazd z Krakowa 16.00, przyjazd do WROCŁAWIA o 20.30

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu