Państwo: Francja Region: Miasto: Lourdes Transport: samolot
Profil wyjazdu: pielgrzymka skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 • Bilety lotnicze Wrocław– Barcelona  oraz – Lourdes -Kraków

- Mały bagaż podręczny 40x30x20 cm.

-Bagaż rejestrwoy 10 kg oddawany do luku samolotu

 • Transfery lotnisko – hotel - lotnisko
 • Wynajęcie autokaru na trasie całej wycieczki
 • 2 noclegi w hotelu na Costa Brava ***pokoje 2-osobowe)
 • 2 noclegi w hotelu Angelic *** w Lourdes (lub podobnym, pokoje 2-osobowe)
 • Wyżywienie: 4 ŚNIADANIA, 4 OBIADOKOLACJE
 • Opieka pilota na trasie całej wycieczki
 • Podatki i opłaty klimatyczne
 • Ubezpieczenie Kl i NNW ( nie obejmuje chorób przewlekłych)

- Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG

 

CENA NIE ZAWIERA

- Napojów do obiadokolacji

- Zwyczajowych napiwków dla kierowcy i wydatków własnych.

 

BILETY WSTĘPU + LOKALNI PRZEWODNICY – 40 €

01-05/10/23 3350
22-26/10/23 3300
24-28/03/24 3300

PIELGRZYMKA

MONTSERRAT-BARCELONA 

LOURDES

PROGRAM:

1 dzień-niedziela: Zbiórka uczestników i spotkanie z pilotem grupy na lotnisku we Wrocławiu o godzinie 04.30 rano. Odprawa wylotowa. Odlot samolotu o 06.30, lądowanie w BARCELONIE o 09.15. Transfer wynajętym autokarem do MONTSERRAT, to święta góra KATALONII, szczycie znajduje się majestatyczne sanktuarium, w którym czczona jest La Moreneta, czyli Czarna Madonna, datowana na XII wiek rzeźba Matki Boskiej w stylu romańskim. Kompleks składa się z różnych placów i XVI-wiecznej bazyliki, którą w XIX wieku poddano przebudowie. Znajdują się tu także kwatery dla pielgrzymów i odwiedzających. Nieopodal znajduje się klasztor benedyktynów z pięknym kapitularzem, neoromańskim krużgankiem i refektarzem, który został odnowiony w 1925 r. przez architekta Puiga i Cadafalcha. Ponadto w tutejszym muzeum znajdują się prace takich artystów jak Picasso, Dalí i El Greco. Sanktuarium Czarnej Madonny i msza święta.

Przejazd do BARCELONY i zwiedzanie centrum miasta z lokalnym przewodnikiem. Dzielnica Gotycka z KATEDRĄ Św. Eulalii z XIV wieku, SAGRADA FAMILIA – słynny kościół architekta Gaudiego i kościół SANTA MARIA DEL MAR opisany w książce Idelfonso Falconesa „Katedra w Barcelonie”. Późnym popołudniem przyjazd do Hotelu *** na wybrzeżu Costa Brava. Zakwaterowanie i obiadokolacja

2 dzień-poniedziałek: Po śniadaniu Msza święta i czas wolny dla uczestników. Tętniące życiem wybrzeże Costa Brava, gdzie tysiące turystów przyjeżdżają podziwiać szerokie, piaszczyste plaże spacerować po promenadach pełnych sklepików, barów i restauracji. Wieczorem obiadokolacja w restauracji hotelowej.

3 dzień-wtorek: Śniadanie, czas wolny, wykwaterowanie i o godzinie 12.00 wyjazd autokarem do LOURDES na terenie Francji- czas przejazdu 7 godzin. Przyjazd do Hotelu *** w LOURDES. Zakwaterowanie i obiadokolacja, msza święta.

4 dzień-środa: śniadanie, msza święta  i całodniowy pobyt w LOURDES Spacer do Sanktuarium: Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta, Bazylika Różańcowa, Grota Objawień, Droga Krzyżowa. spacer śladami św. Bernadety. Zobaczymy jej Dom Rodzinny, Katedrę, Muzeum na cześć Świętej. Modlitwa przy grocie. Procesja z Lampionami, udział w Drodze Krzyżowej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

5 dzień-czwartek: Po śniadaniu o godzinie 7.00, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko w LOURDES. Odprawa wylotowa i start samolotu o 10.05. Lądowanie w KRAKOWIE o 12.45. Przejazd pociągiem z lotniska Kraków -Balice do Wrocławia. Zakończenie pielgrzymki o godzinie 18.00

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Pielgrzymki z Wrocławia

W biurze podróży KOS Travel z Wrocławia organizujemy także pielgrzymki. Oferujemy wyjazdy do miejsc świętych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W zależności od odległości organizujemy pielgrzymki autokarem lub samolotem, aby cała podróż była jak najmniej uciążliwa dla uczestników. Pielgrzymki, w zależności od programu, trwają od kilku do nawet kilkunastu dni.

W cenę pielgrzymek wchodzi przejazd autokarem lub przelot samolotem, zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach, wyżywienie i opieka doświadczonego pilota. Dodatkowo przewidzieliśmy gratisowe miejsce dla Księdza wyjeżdżającego z grupą. Jedyne dodatkowe koszty, które mogą nie zawierać się w cenie, to bilety wstępu do zwiedzanych obiektów czy ewentualne dopłaty za bagaże rejestrowe.

Pielgrzymki śladami wiary

Organizowane przez nasze biuro podróży pielgrzymki to przede wszystkim pielgrzymki zagraniczne. Oferujemy wyjazdy do miejsc świętych w takich krajach jak Hiszpania, Gruzja, Portugalia czy Francja. Harmonogram wycieczek jest ułożony tak, aby maksymalnie wykorzystać czas pielgrzymki i dotrzeć do najważniejszych miejsc kultu. Zadbaliśmy również o to, aby w planie znalazł się czas na zwiedzanie zabytków czy obcowanie z naturą. Wszystkie wyjazdy są tak rozplanowane, aby uczestnicy mieli czas wolny na własny użytek, na przykład odwiedzenie lokalnych sklepików z pamiątkami.

Tak zorganizowane pielgrzymki pozwalają uczestnikom na wzmocnienie swojej wiary, odwiedzenie najważniejszych miejsc kultu, poznanie nowych ludzi, jak i również zwiedzenie wyjątkowych świeckich zabytków. Po pielgrzymce z biurem KOS Travel z Wrocławia uczestnicy z pewnością wrócą nie tylko uduchowieni, ale i wypoczęci.

Wybierz się na pielgrzymkę śladami wiary z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu