Państwo: Czarnogóra Region: Miasto: Podgorica Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

- Bilety lotnicze Katowice– Podgorica – Katowice (Linie lotnicze Wizzair)

- Bagaż rejestrowy 10 kg/os

 - 3 noclegi w hotelu ***

- Transfery lotnisko – hotel - lotnisko

- Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje ( 1 napój w cenie )

- Rejs statkiem „Fish Picnic” + lunch

- Rafting w rzece Tara + lunch

- Wycieczka „Czarnogóra w pigułce” + degustacja lokalnych przysmaków

- Opieka pilota od momentu wylotu do powrotu do Katowic

- Wynajęcie lokalnych przewodników

- Ubezpieczenie KL i NNW

- Opłata na rzecz TFG

-Podatek turystyczny obowiązkowy w Czarnogórze

  

 

Oferta dla grupy minimum 25 osób

3300,-

CZARNOGÓRA W PIGUŁCE

WYJAZD INTEGRACYJNY- 4 DNIOWY 

SAMOLOT Z KATOWIC

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień: Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach o 04.40 Odprawa.  Wylot o godz. 06.55, lądowanie w Podgoricy o godz. 08.05. Transfer do portu i rozpoczęcie przygody „FISCH PICNIC” – Wyjątkowy rejs statkiem pod asystą profesjonalnego przewodnika, podczas którego będzie można odkryć tajemnicze miejsca, opuszczone plaże oraz Wyspę Św. Stefana. Następnie lunch w restauracji na plaży, a w menu liczne przysmaki z ryb ze świeżego połowu. Na koniec czas wolny na plażowanie i kąpiel w morzu.  W godzinach popołudniowych przejazd do Hotelu 3 * - przy plaży w BUDVA. Zakwaterowanie i czas wolny dla uczestników. Kolacja i nocleg.

2 dzień: Wczesnym rankiem transfer nad rzekę Tara, gdzie po śniadaniu czeka na turystów RAFTING. Tara przepływa przez drugi najgłębszy kanion na świecie, za Wielkim Kanionie w Kolorado. Rzeka ma długość 82 kilometrów, głębokość kanionu wynosi ponad 1300m, a rzeka jest tak krystalicznie czysta,  stanowi największy Europejski zbiornik wody pitnej. Turyści otrzymają niezbędne wyposażenie i jeepami zostaną dowiezieni na start. Spływ ma długość 12 km i dostarcza ogromnej dawki adrenaliny, a opieka wykwalifikowanych przewodników i obowiązkowe kaski oraz kamizelki ratunkowe sprawią, że przygoda będzie również bezpieczna. Po zakończeniu spływu lunch i powrót do hotelu. Czas wolny dla uczestników. Wieczorem kolacja + wino i lokalna muzyka.. Nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu rozpoczęcie wycieczki “MINI MONTENEGRO TOUR”, czyli “Czarnogóra w pigułce”, podczas której uczestnicy poznają historię, kulturę i smaki regiony. Transfer autokarem do byłej stolicy - Cetinje, miasta w samym serca Czarnogóry, uznanego jako kulturalne i religijne centrum kraju. W programie zwiedzanie: Spacer po starym mieście, Pałac Króla Nikola – Jedna z największych atrakcji turystycznych miasta, Klasztor pod wezwaniem Św. Piotra – Znajdują się tu wartościowe relikwie, galeria sztuki czarnogórskiej. Następnie przejazd do Njegusi, rodzimej wioski dynastii Petrovic. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować tradycyjnych, regionalnych przysmaków – Słynnego sera Njegusi, domowej wędzonej szynki i miodów. Powrót do hotelu panoramiczną drogą z licznymi zakrętami I wspaniałymi widokami na zatokę Boka Kotorską. Powrót do hotelu na kolację. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie i transfer na lotnisko ok. godz. 10.30. Przyjazd na lotnisko w Podgoricy, odprawa od 12.00. Wylot samolotu o godz. 14.15, lądowanie w Katowicach o godz. 16.00.

Zakończenie wycieczki.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu