Państwo: Hiszpania Majorka Region: Miasto: Palma de Majorka Transport: samolot
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA

- 3 NOCLEGI  w hotelu Sant Jordi *** (pokój 2 – osobowy)

- Przelot na trasie WROCŁAW-PALMA-WROCŁAW

- Mały bagaż podręczny (rozmiar 40 x 20 x 25 cm)

Bagaż rejestrowy 10 kg /os. oddawaby do luku samolotu

- Wyżywienie 2 razy dziennie: Śniadania i obiadokolacje, napoje dodatkowo płatne.

- Transfery lotnisko – hotel – lotnisko

- Opieka polskiego rezydenta

- Ubezpieczenie KL i NNW oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

CENA NIE ZAWIERA

- Wycieczek fakultatywnych

-opłata klimatyczna 2,5 €/doba płatne w recepcji hotelu

-ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego-od 100 zł w obie strony 

2000,--

MAJORKA - SANT JORDI 3*

WEEKEND W DOBREJ CENIE

OFERTA DLA MAŁYCH GRUP

 

Can Pastilla – Niegdyś wioska rybacka, rozwinęła się w popularną, barwną miejscowość wypoczynkową. Oferuje szeroką, piaszczystą plażę Playa de Palma, liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, szeroki wybór restauracji, barów czy dyskotek. W miejscowości znajduje się atrakcyjny Aquapark „Aqualand”, a wybrzeże oferuje szeroki wybór sportów wodnych. Jest to jeden z najbardziej luksusowych, stylowych kurortów na wyspie. Zaletą jest bliska odległość od lotniska – Jedynie 3 km.

 

SANT JORDI Zlokalizowany tuż przy plaży, w pierwszej linii brzegowej. Został częściowo wyremontowany w 2015r. Oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-osobowych wyposażonych w łazienkę, klimatyzację, TV-SAT, dostęp do darmowego WiFi, balkon. Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny z tarasem słonecznym i biczem wodnym, restauracja, bar.  

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu