Państwo: Hiszpania - Costa del Sol Region: Miasto: Malaga Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA :

-przelot samolotem Wrocław-Malaga- Wrocław

-mały bagaż podręczny

-bagaż 10 kg oddawany do luku samolotu 

-transfery lotnisko-hotel-lotnisko

-3 noclegi w hotelu 4* na Costa del Sol

-4 śniadania , 3 obiadokolacje

-wino i woda do kolacji w cenie 

- wycieczki autokarem do Granady, Malagi i na Gibraltar

-bilety wstępu do Alhambra 

-lokalni, licencjonowani przewodnicy podczas wszystkich wycieczek

- opieka rezydenta na miejscu w Hiszpanii

-ubezpieczenie KL i NNW + TFG i TFZ

 

CENA NIE ZAWIERA

FLAMENCO SHOW - 55 € ( transport, bilet wstępu, lampka szampana)

 

 

 

 

      3780,-

ANDALUZJA

MALAGA- GIBRALTAR- GRANADA-MALAGA

FLAMENCO SHOW

OFERTA NA ZAPYTANIE GRUPOWE 

PROGRAM

        Środa

 • Sugerowane przybycie na lotnisko Wrocław- godzine 03.45 rano-odprawa i oddanie bagaży –check-in
 • Start samolotu 05.45
 • Lądowanie w Maladze -09.20, odebranie bagaży – Spotkanie z lokalnym przewodnikiem
 • typowo andaluzyjskie śniadanie dla uczestników w restauracji w Maladze.
 • Zwiedzanie MALAGI z lokalnym przewodnikiem -zwiedzanie z przewodnikiem jednego z najstarszych miast portowych w basenie Morza  Śródziemnego, gdzie masywne mury Alcazaby skrywają pałac, dziedzińce, ogrody i wieżę obronną, Teatro Romano , panorama miasta ze wzgórza Gibralfaro, Catedral de la Encarnación - popularna La Manquita i Plaza de la   Merced, Plaza de toros de La Malagueta, spacer eleganckimi uliczkami pełnymi tradycyjnych barów tapas i kawiarni
 • Przyjazd do Hotelu Best Siroco w Benalmadena – zakwaterowanie, czas wolny
 • Od godziny 19.00- kolacja w restuaracji hotelowej – bufet – wino i woda w cenie kolacji

       Czwartek

 • Śniadanie
 • Wycieczka autokarowa na GIBRALTAR - na półwysep o wielkości zaledwie 7 km2 – malutka, brytyjska enklawa na Płw. Iberyjskim. W czasie wycieczki pojedziemy na Punkt Europa, skąd rozciąga się fantastyczny widok na Afrykę. Odwiedzimy makaki – małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, jaskinię Św. Michała oraz Main Street.

       Klimatyzowany autokar, pilot wycieczki, bilet wstępu do jaskini sw. 

       Michala,    Minibusy w Gibraltarze. Powrót do hotelu, kolacja w restuaracji           hotelowej. Po kolacji wyjazd na FLAMNENCO SHOW. 

       Piątek

 • Śniadanie
 • wycieczka do GRANADY -Wycieczka autokarowa wiodąca przez malownicze krajobrazy Andaluzji wprost do najdłużej istniejącego królestwa arabskiego w Hiszpanii - Granady. Miasto rozsławiła m. in. Alhambra z przepięknie utrzymanymi ogrodami Generalife oraz mauretańskim zespołem pałacowym. Dodatkowo spacer po centrum Granady, w trakcie którego będzie można obejrzeć katedrę oraz kaplicę królewską. Wygodny i klimatyzowany autokar, pilot wycieczki, przewodnik lokalny w Granadzie i Alhambrze, bilet wstępu Alhmabra. Powrót do hotelu – kolacja w restauracji hotelowej
 • Sobota
 • Śniadanie i wykwaterowanie
 • Transport na lotnisko Malaga o godzinie 08.20
 • Odprawa lotniskowa
 • Wylot z Malagi o 11.05
 • Przylot do Wrocławia o 14.35

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu