Państwo: Gruzja Region: Miasto: Tbilisi Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

                  CENA ZAWIERA:

 • Wynajęcie autokaru na cały czas trwania wycieczki
 • Zakwaterowanie: wg programu: hotele 3+***/4****, pokoje 2-osobowe 1 nocleg w Tbilisi, 2 noclegi w Kutaisi
 • Wyżywienie: śniadania 3 w hotelach;
 • 2 kolacje – 3 przystawki, 3 dania główne, deser, woda, kawa lub herbata
 • Kolacja z programem folklorystycznym- w tym wino 250 ml/osoba
 • 1 butelka wody 0,5l/osoba/dziennie dla każdego w autokarze
 • Opieka pilota od czasu wylotu z Wrocławia  do powrotui
 • Ubezpieczenie KL, NNW, opłata na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i TFP
 • Bilety wstępu – dojazd kolejką linową do twierdzy Narikala, Uplisciche, Jaskinia Prometeusza
 • Opieka miejscowego przewodnika na czas pobytu w Gruzji
 • Zestaw słuchawkowo-odbiorczy Tour Guide 

 

CENA NIE ZAWIERA:

Biletów lotniczych - cena w chwili rezerwacji grupowej- obecnie około 1300 PLN z bagażem 20 kg

 Wyjazd na zamówienie grupowe, podane terminy są przykładowe.

Kalkulacja dla grupy minimum 30 osób, przy mniejszej lub większej grupie cena może się różnić.

1900,-

GRUZJA- WYCIECZKA 4-DNIOWA

SAMOLOTEM z  WROCŁAWIA

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień: KATOWICE- KUTAISI-TBILISI

Zbiórka uczestników na lotnisku Katowice  o godz. 04.30. Odlot samolotu o godz. 06.30 lądowanie w Kutaisi o godz. 12.00 – lokalnego czasu (po wylądowaniu przesuwamy wskazówki zegara o 2 godziny do przodu). Przejazd do Tbilisi. Zwiedzanie Tbiliskiej Starówki: cerkiew Metechi z XIII w., tuż obok cerkwi, usytuowany jest pomnik założyciela miasta – króla Wachtanga Gorgasali. Przejazd kolejką linową na wzgórze miasta. Zwiedzimy: Twierdzę Narikala, a także wzgórze z Pomnikiem Matki Gruzji. Spacer do Abanotubani (tradycyjne łaźnie siarkowe). Zobaczymy cerkwi Sioni i Anczischati (VI – VII w.). Wieczorem uroczysta kolacja z programem folklorystycznym i pokazem tańców gruzińskich. Chętni będą mogli spróbować swych sił w gruzińskim tańcu narodowym. Nocleg.

2 dzień: TBILISI-MCCHETA-UPLISCICHE-KUTAISI

Po śniadaniu przejazd do Mcchety - starożytnej stolicy, centrum religijnego Gruzji liczącego 3000 lat. Na miejscu zobaczymy wpisane na listę UNESCO: Monastyr Dżwari (VI w.) i katedrę Svetitskhoveli (XI w.), gdzie znajdują się szaty Chrystusa. Dalej wizyta w skalnym mieście Uplisciche, jednej z pierwszych osad ludzkich na Kaukazie z  I tys. p.n.e. Dawne świetne miasto wykute w skałach.  Kiedyś tętniło tu życie i biło serce Gruzji. Spacerując po skalnym mieście można sobie wyobrazić jego dawną świetność. Zwłaszcza stając w jego najwyższym punkcie i przyglądając się roztaczającemu się wokół nas widokowi. Tak, wybór tego miejsca na pewno nie był przypadkowy. Góry, rzeka, przestrzeń, naturalne jaskinie i skała nadająca się do kucia. Miejsce strategiczne. Przejazd do Kutaisi. Zakwaterowanie. Kolacja w hotelu. Nocleg.

3 dzień: KUTAISI-GELATI-BAGRATI-JASKINIA PROMETEUSZA

Po śniadaniu zwiedzanie miasta i okolic. Przejazd do klasztoru Gelati założonego w XII w. przez najsławniejszego gruzińskiego króla Dawida IV Budowniczego (1073-1125). Tu zbudował akademię i klasztor, które stały się centrum edukacyjnym Gruzji. Zabytek znajdują się na liście UNESCO.  Wizyta w katedrze Bagrati z 1003 r, która jest symbolem zjednoczenia kraju. Degustacja 3 rodzajów wina. Zwiedzanie Jaskini Prometeusza. Kolacja w restauracji. Nocleg

4 dzień: KUTAISI -WROCŁAW: Po śniadaniu transfer na lotnisko. Odprawa. Wylot do Polski o godzinie 12.45, lądowanie we Wrocławiu  o godzinie 14.20 polskiego czasu.

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel L Plaza Tbilisi ***+ (lub inny w podobym standardzie) – Trzygwiazdkowy o podwyższonym standardzie, malowniczo położony na wzgórzu. Oferuje zakwaterowanie w odświeżonych pokojach 2 – osobowych z łazienką, częścią wypoczynkową, klimatyzacją, Wifi.

Hotel West Tower Kutaisi **** (lub inny w podobnym standardzie) - Czterogwiazdkowy, dogodnie zlokalizowany, oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2-osobowych w minimalistycznym stylu z łazienką, klimatyzacją, TV – sat, darmowym dostępnem do  Wifi.

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu