Państwo: Izrael Region: Miasto: Tel Aviv Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA

- Przelot na trasie Warszawa Okręcie – Tel Aviv – Warszawa Okręcie (linie lotnicze Wizzair)

- Bagaż rejestrowy 10kg + mały bagaż podręczny

- Transfery lotniskowe i wynajęcie autokaru podczas trwania wycieczki

- Opieka pilota grupy od wylotu do powrotu do Warszawy oraz wynajęcie lokalnych przewodników

-  3 noclegi w hotelach ze śniadaniem o standardzie 3/4* oraz wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje

-2 x lunch

- Bilety wstępów (Morze Martwe- plaża prywatna przy Hotelu 4*,  Park w Cezarei )

- Warsztaty Start Up , Wizyta w winiarni i degustacja win

- Ubezpieczenie NNW, KL, opłata TFG

CENA NIE ZAWIERA

  • napiwków - zwyczajowo 5 USD za osobę za dzień dla przewodnika i kierowcy.

Termin, ilość osób, kalkulacja ceny na zamówienie grupowe- minimalna ilość osób -8 PAX 

IZRAEL NOWOCZESNY 

WYJAZD INCENTIVE

1 DZIEŃ: PRZYLOT I WIECZÓR NA TARGU MAHANE YEHUDA

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa Okręcie ok. godz.  12.00. Wylot samolotu o 14.15. Lądowanie w TEL AVIV o godz. 19.05 lokalnego czasu. Przywitanie na lotnisku i przejazd do JEROZOLIMY. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych zwiedzanie nocnego życia miasta w okolicach słynnego targu Mahane Yehuda wraz z przewodnikiem. Właśnie w czwartki zaczyna się w Izraelu weekend. Młodzi ludzie wraz z turystami z całego świata spotykają się właśnie przy targu. To centrum życia nocnego przed Szabatem. W dzień stragany wypełnione są świeżymi owocami i warzywami, orzechami oraz aromatycznymi przyprawami. Po zmroku targ zmienia się nie do poznania - stragany zamykają się, a bary i restauracje otwierają się. Zamknięte drzwi straganów odsłaniają nowy, pełny znaczeń świat grafitti i portretów. Oferta barów i restauracji oferuje różnorodne smaki kuchni jerozolimskiej, europejskiej, marokańskiej czy jemeńskiej. Drinki i jedzenie we własnym zakresie. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: ZWIEDZANIE JEROZOLIMY I KĄPIEL W MORZU MARTWYM

Śniadanie i spotkanie z lokalnym przewodnikiem. W tym dniu przewodnik zabierze grupę na zwiedzanie JEROZOLIMY. W programie panorama Wzgórza Oliwnego, Dzielnica Żydowska, Chrześcijańska, Arabska. Bazylika Grobu Pańskiego oraz Ściana Płaczu na Wzgórzu Świątynnym. Ok godz. 13:00 grupa uda się do najniżej położonego Spa na świecie – nad Morze Martwe, nad które wiedzie piękna widokowa trasa, aż do Ein Bokek. Tutaj grupa będzie mogła zrelaksować się na prywatnej, odpłatnej plaży w jednym z 4 gwiazdkowych hoteli oraz zjeść lunch. Taka prywatna plaża daje gwarancję czystości, brak tłumów , możliwość skorzystania z basenu hotelowego  Ok godz. 17 przejazd o Tel Avivu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: PODRÓŻ DO CEZAREI, ZICHRON YAAKOV I HAIFY

Po śniadaniu grupa uda się do przecudnego parku archeologicznego w CEZAREI która swój dzisiejszy stan zawdzięcza ogromnym inwestycjom Barona Edmunda The Rotschilda, który na początku XX wieku zainwestował swój majątek w syjonistyczne marzenie. W Cezarei uczestnicy będą mogli podziwiać jeden z najlepiej zachowanych amfiteatrów rzymskich, gdzie do dziś odbywają się koncerty, rzymskie łaźnie, ale i pozostałości po Pałacu Heroda oraz fortyfikacje krzyżowców. Następnym punktem programu będzie malownicze, górzyste miasteczko - Zichron Yaakov – także ufundowane i zbudowane przed wspomnianego członka rodziny Rotschildów. Zichron Yaakov słynie z wielu wspaniałych winiarni i tutaj właśnie uczestnicy będą mogli skosztować izraelskich win oraz zrelaksować się widokiem na wzgórza z oliwnymi sadami. Przejazd do Hajfy - miasta, uważanego za najbardziej pracowite spośród miast Izraela. Tutaj znajdują się niezwykle ogrody kultu Bahajów - jeden z najpiękniejszych widoków na świecie. Jeśli czas pozwoli - możliwość kąpieli na plaży w Haifie. Powrót do Tel Aviv, kolacja, nocleg. 

4 DZIEŃ: TEL AVIV - INSPIRACJA I CZAS WOLNY

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Złożenie walizek w recepcji. Tel Aviv można zwiedzać na wiele sposobów. Tutaj możemy zaproponować pół dnia zwiedzania i kilka godzin czasu wolnego. Rano, po śniadaniu grupa będzie mogła zwiedzić Wystawę izraelskich Start Up-ów by zapoznać się z czynnikami sukcesu Izraela - jako kraju start up-ów. Anglojęzyczny przewodnik opowie o najciekawszych i zaskakujących start upach i wynalazkach, które powstały w Izraelu na przestrzeni kilku ostatnich lat. Interesującym punktem programu będzie spotkanie z jednym z twórców start upu, który odniósł sukces lub jest właśnie na dzień przed „exitem”, czyli sprzedażą. Następnie grupa uda się do Starej Jaffy, gdzie przewodnik opowie o historii jednego s najstarszych miast i portów na świecie. Lunch w jednej z najlepszych lokalnych i autentycznych restauracji smakując znakomite potrawy kuchni blisko-wschodniej. Czas wolny. Wyjazd na lotnisko ok godz. 16:00. Odprawa. Odlot samolotu o godz. 20.00, lądowanie na lotnisku Warszawa Okęcie o godz. 23.00

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w hotelach butikowych w standardzie 3 lub 4 gwiazdki zlokalizowanych blisko plaży lub centrum miasta. Pokoje w opcji ze śniadaniem. Nad Morzem Martwym uczestnicy będą mogli spędzić kilka godzin w jednym z tamtejszych hotelowych Spa i prywatnej plaży nad Morzem Martwym, a także posmakować izraelskiego wina.

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu