Państwo: Hiszpania - Costa del Sol Region: Miasto: Malaga Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA OBEJMUJE

 • Przelot na trasie WARSZAWA-MALAGA-WARSZAWA OK.40 osób
 • Bagaż o wadze do 10 kg oddawany do luku samolotu + mały bagaż podręczny
 • Transfery lotniskowe lotnisko-hotel-lotnisko
 • 3 noclegi w hotelu SAN FERMIN 3*w Benalmadena (Pokoje dwuosobowe)
 • 3 x śniadania, 3 x kolacje w formie bufetu w hotelowej restauracji
 • Wino i woda do kolacji w cenie pobytu
 • 3 obiady
 • Wyjazd i pokazy Flamenco Show
 • Wynajecie statku na 3 godziny na wyłączność
 • Wynajecie DJ-a
 • Animacje na statku
 • Przekąski TAPAS na statku
 • 1 drink + 1 napój bezalkoholowy na statku
 • Kurs gotowania
 • Wynajecie lokalnych przewodników
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie KL-15000€, NNW-3000€, bagaż -300 €, choroby przewlekłe do sumy ubezpieczenia
 • Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG i TFP
 • Na miejscu polski rezydent od przylotu na lotnisko Malaga do wylotu z Malagi.
 • Organizacja wycieczek zawartych w programie z transportem

 

5500,00

    ANDALUZJA
   WYJAZD FIRMOWY MOTYWACYJNY

Sobota

 • Spotkanie na lotnisku WARSZAWA o 12.00, wylot o 14.00- przylot do MALAGI o 18.05
 • przejazd wynajętym autokarem do Hotelu
 • Zakwaterowanie i kolacja w formie bufetu. Wino i woda w cenie posiłku.

  Niedziela

 • śniadanie dla uczestników
 • Wyjazd uczestników dwoma autokarami do MIJAS – spacer po mieście z przewodnikami.

MIJAS PUEBLO czyli przepiękne, ulokowane na wzgórzu białe miasteczko, to jedno ze słynnych andaluzyjskich pueblos blancos. Wciśnięte jest pomiędzy szczyty górskie a Morze Śródziemne. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii. Znajdują się tutaj świetne punkty widokowe. Większość domów tonie w kwiatach.

 • OBIAD w RESTAURACJI i POWRÓT DO BENALMADENA
 • REJS 3 GODZINY PO MORZU – PARTY NA WODZIE- zabawę prowadzi DH, na statku przekąski TAPAS, 1 Drink alkoholowy i 1 drink bezalkoholowy( pozostałe napoje płatne -5€ drink)
 • Po rejsie powrót do HOTELU – kolacja bufetowa w restauracji hotelowej

Poniedziałek

Po śniadaniu wyjazd do MALAGI- kurs gotowania!!. Nasze kursy gotowania to nic innego jak kilka godzin nauki, dobrej zabawy oraz obcowania ze smakiem Andaluzji. Przygotowaliśmy je zarówno dla profesjonalistów, amatorów, jak i entuzjastów gotowania w domowym zaciszu. Uczestnicy  nabywają wiedzę na temat poszczególnych potraw i uczą się krok po kroku jak przygotować prezentowane potrawy, własnoręcznie je gotując. Warsztaty zawsze prowadzone są przez doświadczonych kucharzy i znawców kuchni hiszpańskiej, którzy w przyjemny sposób zapoznają Państwa z wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat gotowania.

Tradycyjna malageńska i hiszpańska kuchnia : gazpacho, Pucheros czyli andaluzyjeskie  gulasze, potrawa z ryb, Ryż na kilka sposobów – czyli paella, Deser

PO zakończeniu kursu, uczestnicy mają obiad, podczas którego zjedzą to co sami przygotowali.

Następnie spacer po Maladze, czas wolny na zakupy w marketach lub sklepach.

Wieczorem kolacja w restauracji w Hotelu.

PO KOLACJI przejazd na pokaz FLAMENCO SHOW

Wtorek

Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, plażowanie, spacer po Benalmadena

O godzinie 14-16 – OBIAD w restauracji.

O 16.00 wyjazd na lotnisko – wylot o 18.45, w Warszawie o 22.40

 

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu